Skocz do zawartości

komórka w USA


punho

Rekomendowane odpowiedzi

hejka :lol:

z tego co pamietam, to koszt kupienia telefonu w USA waha3 sie w okolicach $700. Poza tym podpisuje sie z nimi umowe na jakiś czas :-/ ta opcja raczej nie przejdzie. Ja chce kupia w Polsce telefon trzy-systemowy i zabraa ze sobą, tylko nie wiem jak stoi sprawa z kartą SIM w USA, czy oni mają to na takiej samej zasadzie :-/ jeśli ktos ma pojecie na ten temat, to prosze o info, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...
Witam,

Tydzien temu kupilismy z moim chlopakiem zestaw pre-paid w sieci t-mobile. oboje mamy NOKIE 3 zakresowe. w tej sieci sa normalne karty sim wiec jesli ma sie sciagnietego sim locka to nie ma zadnych problemow.

pozdrawiam

dzieki za odpowiedz... to t-mobile dziala tez w usa?? wydawalo mi sie ze to europejska marka :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy później...

Pierwsza rzecz jest taka, ze komorka bez abonamentu jest bardzo droga ( drogie sa rozmowy ), a innej nie kupisz jesli nie podpiszesz umowy, zas nie podpiszesz umowy, bo nie masz historii kredytowej - kolko sie zamyka. Umowe podpisuje sie na rok, badz 2 lata. Aha, jest mozliwosc, ze ktos ci wezmie komorke na swoje nazwisko ( ktos kto ma historie kredytowa ).

Ja mam komorke z Verizon, maja bardzo dobry zasieg, za 800 minut ( weekendy i noce za darmo ) place - z podatkiem, bo tu sie do wszystkiego dolicza podatek - okolo $65.00 / miesiecznie. Polska ( dzwonienie do Polski ) jest horrendalnie drogie jesli dzwonisz bezposrednio z komorki - lepiej kupic karty telefoniczne przez web site i za np. $ 10.00 masz 6-7 h. Pamietaj, ze jak ktos do ciebie dzwoni to tez ci zabiera to minuty na komorce, i jakbys chcial dzwonic do Polski z karty telefonicznej, to mimo, ze uzywasz karty, ale dzwonisz z komorki - tez uciekaja ci minuty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...