Skocz do zawartości

Prawka w NYS dla nielegalnych od nowego roku.


kubakj

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy juz zmiany weszly w zycie, ale dzis bylem w DMV z kolezanka, ktora jest na F-1 i nie ma SSN i juz zmienili zasady, bo juz nie potrzebowali wcale listu z SSA, ktory stwierdza, ze nie nalezy sie SSN konkretnej osobie. Obsluga juz wie o nowych zasadach i juz szkolenia mieli jak to wklepywac do komputerow. Czyli niedlugo masowe ruszenie emigracji nielegalnej z innych stanow do NYS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo to na pewno dzięki wizycie Pana Prezydenta Kaczyńskiego :rolleyes:

a tak na serio: fajnie - może w przyszłym roku w SC też tak będzie.. orientujecie się ile kosztuje cała procedura wyrabiania prawka? bo pewnie im o to chodziło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wyrabialam prawko jakos miesiac temu w New Jersey - zaplacilam w sumie niecale 20$ za testy, badanie wzroku i zrobienie zdjec, no i wydanie prawka. Jazd nie zdawalam - mialam przetlumaczone prawko z PL przez tlumacza przysieglego poleconego przez DMV. Gdybym zdawala jazdy, to bylaby ta sama kwota. Mam prawko tymczasowe, wazne na 1 rok, gdyby bylo na 4 lata, to kosztowaloby jakos 10$ wiecej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...