Skocz do zawartości

Kto juz poleciał na Alaske????


Rekomendowane odpowiedzi

Hej, mam pytanko, czy ktoś już poleciał na alaske do przetwórni ryb? albo ma jakies informacje o przewidywalnym połowie ryb? tzn dużo, mało?

i drugie pytanko, co z sobą zabrać na alaske? co pakujecie? co bierzecie? ew co polecacie wziąść na alaske? Lecimy 27 czerwca z warszawy do Kake ...

pozdrawiam i z góry dzięki za odpowiedzi :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze badania i statystyki wskazują, że ma byc to dobry sezon, lepszy niż rok temu - bo 2006 rok był fatalny - jak bedzie w rzeczywistości to sie okaze.

Jezeli potrzebujesz szczegolow dot pracy na Alasce i tego co trzeba zabrac odezwij sie na priva :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam:-) ja również w tym roku wybieram sie na Alaske,ale do Ketchikan.takze byłabym zainteresowana wszelkimi ifformacjami z tym zwiazanymi.Ja wylatuje 11 czerwca.Pozdrawiam i do zobaczenia na Alasce;-)

Hej

ja wylatuje razem z dziewczyna, tez 11 czerwca, do Ketchikan.

Wylatujemy z Warszawy przez Paryż do Seattle i Ketchikan.

a wy jak lecicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko. No to widzę, że lecimy w to samo miejsce djsimo. My wybieramy się 4 osobowym składem. Wylot 20 czerwca, także będziemy trochę wcześniej. Hehe, zadałeś dobre pytanko co tam trzeba z sobą zabrać? Ashanti jeżeli można to też bym o jakieś info prosił. Pozdrawiam Wiktoras :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema! ja lecę 27czerwca z warszawy - z dziewczyną :-) więc nas jest dwoje :-) a skąd i jak lecicie? bo my mamy chyba dość zakręcony lot...

wylatujemy z Warszawy -> Paryż-> Nowy Jork i z new york musimy sie dostac do Newark i z tamtąd lecimy do Seattle -> Juneau -> Kake... Ile płaciliście za bilet lotniczy?? My 3790zł... pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybka odpowiedz :) . No ja też z dziewczyna i dwóch kumpli. Lot taki sam tylko z jedna różnicą. Z Paryża mamy bezpośredni do Seattle. Tam dzień odpoczynku i dalej Juneau i Kake. Bilety w podobnej cenie....No to spoko zawsze będzie raźniej :) . Dostałeś już jakieś info na temat Kake? A i pewnie z WhyNota jedziecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, z why not'a sie zapisaliśmy :-) my niestety nie mamy przerwy na sen wogóle(oprócz samoolotu i lotniska :)) więc jak od razu nam każa working to bedzie jazda ze ho ho :) dostaliśmy tylko wiadomość od cetusy ze mamy napisać date naszego przylotu jeżeli będziemy później niż po 11 czerwca, i odpisaliśmy do pracodawcy i cetusy, cetusa nam odp, ale pracodawca troche milczy i nic nie odpisuje... troche dziwne, chociaż odp mogłby napisać... A wy też dostaliście takiego maila? albo może coś więcej od pracodawcy? pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...