Skocz do zawartości

Hostel na brooklynie


cehha

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Hey,

Polacy lubia tworzyc mity. A wiec jesli chodzi o hostel to nie slyszalam o nim.

1. BROOKLYN. Mieszkalam tam 2.5 miesiaca. Czulam sie bezpiecznie a mieszkalam w poblizu spolecznsci latynoskiej. Wracalam po nocach i wszystko bylo OK. Raz jednak zajechalam za daleko linia B i tam gdzie wysiadlam czulam sie niepewnie. Biedniejsza okolica i pojedyncze osoby(Black Americans).

Greenpoint z kolei(choc polski) nie uchodzi za bezpieczny. Moze pokutuje tu jeszcze opinia z przeszlosci; Polak napadal na Polakow. Okropne...

2. QUEENS. Nie znam za dobrze. Okolice Astorii wydaly mi sie ok. Co rzucilo sie w oczy to fakt iz jest tam chyba wiecej bialych. CHociaz wielu moich latynoskich znajomych mieszka na Queensie.

3. MANHATTAN. Jak dla mnie raczej bezpieczny!! Naprawde tlumy ludzi non stop. Co wiecej; kazdy interesuje sie swoim towarzystwem i naprawde nie zwraca uwagi na inne osoby. Ja spedzilam wiele czasu na Manhattanie-takze pozna noca.

Ale dobra rada, lepiej omijac Downtown i okolice Wall Street gdy jest juz naprawde pozno.

Harlem- badzcie czujni bo tam bialy czuje sie naprawde obco...

A CO DO HOSTELI TO POLECAM "CENTRAL PARK HOSTEL" NA UPTOWN, WEST SIDE. NOC TO KOSZT $30. NIE WIEM CZY TO DUZO ALE JEST BEZPIECZNIE CHOC WLASNIE BLISKO HARLEMU.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...