Skocz do zawartości

sponsor??


Rekomendowane odpowiedzi

mam zamiar podjac studia w USA ale jednym z warunkow ich podjecia jest podpisanie dokumentow przez tzw. "sponsora" ktory niby zasponosorwalby moja nauke i pobyt w USA...mnie nie chodzi tutaj o kase tylko o glupi podpis...czy ktos wie gdzie mozna taki podpis zalatwic oraz statement z banku od takiej osoby?? PLEASE jesli kots wie prosze o pomoc :)

dzieki z gory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Cie skosilo towarzystwo. Jezeli chodzi o to cale sponsorowanie, to zalezy czy zamierzasz isc do szkoly jezykowej czy zaczac nauke w collegu. Jezeli tylko w szkole jezykowej, to Bank Statement twoj badz twojego "sponsora" bedzie musial pokazac kwote o wiele mniejsza niz ta, ktorej potrzbujesz idac do collegu.

Nie sadze, ze da sie po prostu zalatwic podpis i bank statement. Moze znasz kogos, kto ma wymagana sume na koncie i kto zgodzilby sie byc Twoim "sponsorem". A co do samego studiowania, to na szkole jezykowa badz community college sam bedziesz w stanie zarobic pracujac nawet part-time. Co do powyzszej krytyki studiow w USA, moge tylko powiedziec, ze to osobista decyzja kazdego i nei nalezy namawiac badz odradzac. Ja tam uwazam, ze warto studiowac w USA, mimo ze nie jest to najtansza opcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie nie chodzi tutaj o kase tylko o glupi podpis...czy ktos wie gdzie mozna taki podpis zalatwic oraz statement z banku od takiej osoby??

Nie rozumiem - skoro nie potrzebujesz kasy tylko podpis to wnioskuję że pieniadze masz. Po Ci w takim razie sponsor? Przecież możesz sobie sam płacić za studia, nie ma wymogu posiadania sponsora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jagoda - ja nie chce nikogo 'skosic.' I nie krytykuje uczelni amerykanskich, bo uwazam ze sa przewaznie swietne. Ale fakt jest, ze w dzisiejszych czasach polacy maja fantastyczny wybor i mozliwoscie na studia w europie: legalnie, taniej i nie na gorszym poziomie (wbrew co miles pisze.) W USA jest tyle biurokracji zwiazanej ze studiami dla miedzynarodowych studentow - i tak wysokie koszty - ze naprawde warto dobrze przemyslec taki pomysl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...