Skocz do zawartości

nocleg w NYC


Rekomendowane odpowiedzi

dzieki za stronke zaraz ja przejrze choc nei wiem czy jest po co bo jesli tylko kredytowa moge za to zaplacic... musze pomyslec jak wykombinowac te credit card:/ moze ma ktos jakies pomysly? a jesli bede miala kredytowa tylko ze polska to moze byc czy musi byc koniecznie z usa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze mozesz sprobowac na miejscu z noclegiem

polecam jeszcze www.expedia.com i www.cheaprooms.com

kredytowa moze byc z polski chociaz czasami nie przyjmie na stronce z rezerwacją

hotele west side inn i west end studios dosc tanie no i oczywiscie z warunkami adekwatnymi do ceny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki bardzo za stronki ale troche drogie tam sa hotele. bede musiala sie rozejrzec za hostelami typu Big Apple Hostel czy to co piszesz West Side Inn i tym podobne. a co do tej rezerwacji to chyba nie pozostaje mi nic innego jak po prostu wziac ze soba kilka adresow i tam na miejscu na lotnisku przedzwonic i dowiedziec sie czy sa wolne pokoje bo chyba z ta karta to nic nie wykombinuje:/

dzieki jeszcze raz za pomoc:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w googlo wpisalam cheap hostels ny i znalazlam za 30 dol za noc dwuosobowy hostelik 15 min piechota od times sq, fakt malutki i generalnie kiepsko bo lazienka straszna do uzytku na kilka pokoikow , ale lozko nowe i nowa posciel , klima dzialala i blisko , wiec ok , niepamietam nazwy ale bylo troche takich ogloszen , wiec szukajcie a znajdziecie , ale prawie zawsze trzeba zaplacic np 10 lub 20% karta kredytowa oplaty rezerwacyjnej przez net wiec karta jest potzrebna :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...