Skocz do zawartości

suszarka do włosów :P


klaudka20

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

klaudak20, tak jak wiekszosc tu napisala, nie oplaca sie brac suszarki z polski. ja rozumiem ze dla wiekszosci kobiet jest to rzecz niezbedna( dla mnie tez :( ) ale lepiej kupic ja w usa. nie sa drogie a lepiej sie sprawdza. no i zawsze troszeczke wiecej luzu w bagazu bez suszarki :wink:

pozdro! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klaudak20, tak jak wiekszosc tu napisala, nie oplaca sie brac suszarki z polski. ja rozumiem ze dla wiekszosci kobiet jest to rzecz niezbedna( dla mnie tez  :( ) ale lepiej kupic ja w usa. nie sa drogie a lepiej sie sprawdza. no i zawsze troszeczke wiecej luzu w bagazu bez suszarki  :wink:  

pozdro!  :D

zgadzam się, a jak dobrze poszukasz to kupisz dobrą, tanią suszarkę o zakresie 110-240 i bedzie działać w Polsce:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej, a ja biorę ze sobą suszarę!! co z tego że w usa można kupić - jak jeszcze jest dojazd itd. Zanim można kupić coś w jakimś normalnym centrum handlowym nierzadko ludzie wcześniej mają noclegi w hostelach itd. W zeszłym roku miałam orientation w Chicago i żałowałam że nie wzięłam suszary bo musiałam isć spać w mokrych, długich... a to nie jest fajne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej, a ja biorę ze sobą suszarę!! co z tego że w usa można kupić - jak jeszcze jest dojazd itd. Zanim można  kupić coś w jakimś normalnym centrum handlowym nierzadko ludzie wcześniej mają noclegi w hostelach itd.  W zeszłym roku miałam orientation w Chicago i żałowałam że nie wzięłam suszary bo musiałam isć spać w mokrych, długich...  a to nie jest fajne

bez kitu ale jak juz widze ludzi liczacych dojazd do supermarketu to mam dosc tego kraju i polakow oszczedzajacych kazdą złotówke, ludzie jak wy mozecie tak zyc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...