Skocz do zawartości

Galerie Zdjęć


Bukaj

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem Wiem juz zamiescilem takie Info ale to w innym miejscu do ktorego Mało kto zagląda :)

Mam MALUTKĄ prośbe czy wszyscy forumowicze ktorzy umieszczaja Swoje FOtki w galerii mogliby w punkcie OPIS OBRAZKA: podawać dokładniejsze info np. model aparatu którym to zdjecie zostalo zrobione Cyfra czy Klisza i do tego parametry fotki ( w miare mozliwosci) to mogłoby pomóc ludziom którzy zastanawiają sie nad zakupem lub zmianą sprzetu... bo wlasnie poprzez ogladnie zdjec ludzi ktorzy tez sie ucza lub juz fotografuja dluzsza chwilke (ale nie zawodowo) mozna duuzo sie nauczyc, a jesli jest wsrod nas jakis Pro to tym bardziej mnie to cieszy ;)

Bo wiadomo miło sie oglada galerie zdjec zrobionych przez profesjonalistow :shock: nooo ale ja nim nie jestem i jeszcze mam Spooooro do nauczenia... a takie małe info mogłoby być pomocne w planowaniu zakupów i fotografowaniu codziennym.... No dobra to taka moja mała uwaga... choc licze na małe poparcie

OK, nie przerzucę tego postu do działu organizacyjnego - ale pod warunkiem, że zaczniesz pisać "w ogóle" osobno! :( Uważam Twój pomysł za interesujący.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Dobra dostosuje sie Napewno....

A aparat z klisza to takie cos co sluzy do utrwalania wspomnien... :)

Zaznaczam iz nie jestem i nigdy nie bylem przeciwnikiem Kliszy... i nie chcialbym zeby z tego powodu wybuchla jakas niepotrzebna dyskusja... i w ogóle ;) to dzieki... moze sie to "InFo" komus przyda.

Gdzies, kiedys Przeczytałem albo ktos mi powiedział:

Ważne jest jakie zdjecia robisz a nie czym je robisz

Dobra to tyle studenckich mądrosci z mojej strony....

Si Ja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie mam zadnego opisu.

Jedyne co moge poradzic: jesli planujesz zwiedzanie Utah - a naprawde warto zobaczyc tam mase rzeczy - poswiec na to duzo czasu, Duzo czasu na przerwy i odpoczynki. Tylko po to, aby nie znieczulic sie na krajobrazy (wspaniale) na ogrom kanionow i czerwonych skal. Bo warto wszystko zobaczyc BARDZO dokladnie.

Pozdrowienia, i udanej wyprawy zycze!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie mam zadnego opisu.  

Jedyne co moge poradzic: jesli planujesz zwiedzanie Utah - a naprawde warto zobaczyc tam mase rzeczy - poswiec na to duzo czasu, Duzo czasu na przerwy i odpoczynki. Tylko po to, aby nie znieczulic sie na krajobrazy (wspaniale) na ogrom kanionow i czerwonych skal. Bo warto wszystko zobaczyc BARDZO dokladnie.

Pozdrowienia, i udanej wyprawy zycze!

Szkoda że nie masz jakiegoś planu, bo bym z niego skorzystał. :(

Tak bym wiedzieł co warto zobaczyć, no nic poszukam w googlu. :(

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...