Skocz do zawartości

jesli ktos byl na wizie H2B, lub jest- PROSZE O INFO-WAZNE


Rekomendowane odpowiedzi

pisze artykul na temat wizy H2B, bradzo prosze o wszelkie informacje na ten temat od osob ktore sie o nia staraja lub na niej byly lub sa. Chodzi o wszelkie info na ten temat. Wiem ze temat ten jest bardzo skromnie opisany i tak naprawde niewiele wiadomo. Sama chcialam starac sie o ta wize i wiem ze to nie takie proste.Ale moze ktos ma info na temat biur ktore uczciwie zalatwily kontrakt, lub wrecz przeciwnie. Wysokosc oplat tez jest kontrowersyjna, prosze o informacje.

Z gory dziekuje

zabcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze ktos ma info na temat biur ktore uczciwie zalatwily kontrakt, lub wrecz przeciwnie.

Witaj! :D

Uczciwie zalatwily: kiedys Foster, SAS, w tym sezonie - Emakopol, ponoc Alturist...

Wrecz przeciwnie: na pewno One-Way, na pewno SOWA (obecnie ISE). :roll:

O H2B mowilo sie w: Bratniak, CET, Migacz Travel, Olbek, Student Center, YES - szczegolow nie znam. :oops: Prawdopodobnie kogos pominalem.

Jesli moja kolezanka sie zgodzi, to skontaktuje Was ze soba. Do dzis nie odzyskala pieniedzy za nieudany wyjazd z sezonu 2003/2004. :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Aniu! :P

A moze na Forum nam to wszystko opiszesz? I Wasza walke z Pucem, i Twoj wyjazd z Emakopolem? Byloby co czytac i analizowac, a na pewno wiele osob chcialoby wiedziec jak udalo Ci sie w koncu wyjechac, ile to kosztowalo, ile czasu zabralo zalatwianie formalnosci, no i jak jest na miejscu - jakie warunki... wszystko co sie da opisac! Mi sie to przyda, bo tez chce wyjechac. :oops:

Nie martw sie, tutaj nikt Cie nie oskarzy o reklame :D - jesli wiec miedzy jednym rozdaniem a drugim :smt040 znalazlabys troche czasu... zapraszamy i prosimy! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fiendixie,

a tak Cie spytam z ciekawosci :D : uwazasz, ze jest to oferta oplacalna? Bo 150 USD dziennie zarobku, choc wiem, iz to teoretycznie mozliwe, to jednak nie powinno sie zakladac z gory przed wyjazdem - mozna sie mocno zdziwic na miejscu. Koszty - trzeba liczyc okolo 2000 USD, praca przez 4 miesiace (wersja optymistyczna), ilosc godzin - w rzeczywistosci tez moze byc odmienna od podanej na stronie. :roll:

Dla mnie chyba bodzcem bylaby jedynie mozliwosc ponownego wyjazdu w lutym - znow: o ile to naprawde bedzie mozliwe. :x

Co sadzisz na temat tej oferty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fiendixie,

a tak Cie spytam z ciekawosci ;) : uwazasz, ze jest to oferta oplacalna? Bo 150 USD dziennie zarobku, choc wiem, iz to teoretycznie mozliwe, to jednak nie powinno sie zakladac z gory przed wyjazdem - mozna sie mocno zdziwic na miejscu. Koszty - trzeba liczyc okolo 2000 USD, praca przez 4 miesiace (wersja optymistyczna), ilosc godzin - w rzeczywistosci tez moze byc odmienna od podanej na stronie.  :roll:  

Dla mnie chyba bodzcem bylaby jedynie mozliwosc ponownego wyjazdu w lutym - znow: o ile to naprawde bedzie mozliwe.  :x

Co sadzisz na temat tej oferty?

liczac:

75 usd dziennie * 5 dni = 375 tygodniwo / 1.1 (podatek) = 340 tygodniowo

16 tygodni * 270 (70 USD housing) = 4320 USD

Czyli w teorii 2 tysiace do przodu zakladajac ze dostaniesz tylko 75 usd tipow dziennie (wedlug mnie 100 USD jest bardzo realne) i pracujesz 16 tygodni a nie 18 oraz ze placisz podatki od tipow - a nie wiem czy tak jest.

Jesli chodzi o te "marketingowe" do 150 usd to mysle ze srednio jest to mozliwe - ale zalezy tylko od osoby.

Wedlug mnie jesli nie masz co do roboty - chcesz sie zalapac na dluzszy wyjadz w lutym (pewnie zalezy od tego czy sie sprawdzisz teraz) jest to ok oferta. Ponadto cena programu jest o 1/3 -1/2 nizsza niz w innych biurach.

Co do godzin nikt Ci tego nie zagwarantuje - i ja rowniez nie gwarantuje ze zarobisz :lol:.

Jesli jednak ktos mysli ze zarobi kupe kasy i kupi sobie dom to lepiej niech okradnie bank :D..

F

PS a co chcesz jechac? :) chyba musialbys zmienic plec :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje Ci za odpowiedz... Masz racje - ciekawa oferta i jesli ktos nie ma co robic tutaj, a w dodatku chcialby wyjechac ponownie w lutym... to byc moze warto. :roll:

PS a co chcesz jechac? :) chyba musialbys zmienic plec  :lol:

Troche szkoda... ale ja poczekam na Em*****. :smt030 Choc troche sie boje, ze skoro raz im sie udalo, to po raz drugi moga cos... odwalic. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje Ci za odpowiedz... Masz racje - ciekawa oferta i jesli ktos nie ma co robic tutaj, a w dodatku chcialby wyjechac ponownie w lutym... to byc moze warto.  :roll:

No mozna to potraktowac jako work and travel dla absolwentow :). Ponadto w sumie kelnerki, krupierzy i barmani najwiecej zarabiaja - Housekeeping na h2b nie polecam. :?

Troche szkoda... ale ja poczekam na Em*****.  :smt030   Choc troche sie boje, ze skoro raz im sie udalo, to po raz drugi moga cos... odwalic. ;)

lol swięta prawda :lol:.

F

Ps a ile tak w ogole ta usluga u nich kosztuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps a ile tak w ogole ta usluga u nich kosztuje?

Niestety, nie pamietam dokladnie, stad czekam na przybycie Ani, ktora nas oswieci... Ale na pewno byla to o wiele drozsza impreza, niz ta oferta Fostera (nawet proporcjonalnie, jesli chodzi o dlugosc wyjazdu) - przypuszczam, że ze wzgledu na jakosc ofert, czyli - o czym doskonale wiesz - kasyna od DEE. :)

O ile mnie pamiec nie myli, to bylo tak jakos 900 PLN pierwszej wplaty + 2 (lub troche ponad) tysiace USD + bilet. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...