Skocz do zawartości

Odprawa na lotnisku i kieszonkowe...


Rekomendowane odpowiedzi

witam mam kilka pytan dotyczacych wyjazdu do usa a dokladniej odprawy imigracyjnej na lotnisku juz w usa powiedzce mi czy bardzo pytaja tych z w&t czy nie trzeba sie bac??powiedzcie mi takze czy sprawdzaja ile sie ma ze soba pieniedzy czy trzeba miec te 400 czy 500 dolarow?? za odpowiedzi serdecznie dziękuję. Mam jeszcze jedno pytanie ile razy można brać udzial w programach w&t?? przez caly czas bycia studentem czy tylko okreslona liczbe razy np:3. z gory dzieki pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
czy nie trzeba sie bac?  

Nie trzeba sie bac...

powiedzcie mi takze czy sprawdzaja ile sie ma ze soba pieniedzy czy trzeba miec te 400 czy 500 dolarow?

Bez wzgledu na to czy Cie sprawdza czy nie (nie sadze...), te pieniadze warto miec, bo mieszkanie, bo kaucja, bo moze nie zaczniesz od razu pracowac, bo zakupy, bo bilet na Greyhound, bo samochod z wypozyczalni, bo zagubiony bagaz. :roll:

przez caly czas bycia studentem?

Tak :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ani mnie ani moim znajomym nigdy kasy nie sprawdzali. Zreszta przeciez nie musisz miec pienidzy w gotowce, mozesz miec np. na karcie kredytowej, wiec jak mieli by to sprawdzac. Niemniej jednak zgadzam sie z Chomikiem - kasy trzeba wziac jak najwiecej. Na poczatku moga Cie w USA naprawde rozne niespodzianki zastac, czego oczywiscie nie zycze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w tym roku jade bez umowy o prace i takie niby sa wymagania, ale jak to bywa z amerykanami, to wszystko jest na wyrost. wystarczy miec jeszcze ze soba karte kredytowa i nikt ci nei jest w stanie udowodnic, ze na tej karcie nie masz wymaganej kwoty pieniedzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...