Skocz do zawartości

Od Kariny Wazne


karina

Rekomendowane odpowiedzi

Poniewaz dostaje od Was bardzo duzo prywatnych wiadomosci, ktore albo czytam od razu (i odpowiadam) albo z mocnym postanowieniem, ze odpowiem pozniej, zostawiam je na pozniej i czasem zdarza sie, ze albo cos przeocze albo zapomne (jestem tylko czlowiekiem..), wiec BARDZO prosze aby te osoby, ktore nie dostaly ode mnie jeszcze odpowiedzi, napisaly ponownie, gdyz moja corka zasiadla wczoraj do mojego laptopa i usunela mi czesc wiadomosci. Akurat usuwalam to co bylo stare w prywatnych wiadomosciach, po czym przyjechal UPS, podeszlam do drzwi odebrac przesylki - wrocilam, a moje dziecko z wrodzona sobie skromnoscia powiedzialo, ze kliknelo na kilka kwadracikow i dzieki temu mam wieksza pojemnosc skrzynki.. ;)

Bardzo prosze o ponowne wiadomosci jezeli ktos nie dostal jeszcze odpowiedzi.

Niektorzy z Was, co bardzo ulatwia mi zycie, podaja w swoich wiadomosciach telefon kontaktowy i przyblizone godziny kiedy ktos jest dostepny. Czasem kiedy jade w samochodzie i mam czas, moge wtedy do Was zadzwonic i mozemy porozmawiac. Taka forma jest dla mnie najlepsza, bo przyznam sie, ze nie mam czasu zeby kazdemu odpowiadac na pytania przez emaila albo prywatna wiadomosc. Nie mam czasu aby odpisywac i opisywac kazda sytuacje jaka moze Was dotyczyc. Te osoby, ktore mialy ze mna kontakt wiedza jak to dziala i wiedza, ze moim zyciowym mottem jest haslo "Poczekaj chwilke, zaraz do Ciebie oddzwonie, bo mam drugi telefon na lini" :D

Milych wakacji, duzo odpoczynku i slonca, slonca, slonca dla kazdego z Was .. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...