Skocz do zawartości

N-400


kopan

Rekomendowane odpowiedzi

ja napisalem ze aby sie opierac tez na stronach rzadowych a nie tylko na stronie

tez a tylko to duzaa roznica jest ...

nie napisalem ze Ty darek zle piszesz lub tez nie tak

ale aby brac pod uwage takie cos jak strona rzadowa bo moze cos sie zmienic.

forum nie moze byc jedna wiedza ,juz wiele osob na to zwracalo uwage ,moze cos podpowiedziec,moze tez kogos na cos skierowac ,jesli forum w czyms komus pomoglo to ok

ale nalezy tez pewne sprawy sprawdzac na stronach rzadowych czy czasami cos sie nie zmienilo miedzy czasie

tak wiec forum moze byc zbiorem swoich doswiadczen i to co nas spotkalo .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kopie rozliczenia podatkowego

Witam. Wlasnie jeszcze o to rozliczenie podatkowe chciałem zapytać. Czy wysłałeś transkrypt czy zwykłe kopie formularza 1040, i czy wysyłałeś jakies druki 1099,albo w2? Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wysyłałem kopię całego rozliczenia podatkowego ( wszystkich dokumentów).Natomiast oryginały oraz kopie rozliczeń z ostatnich 5 lat zabrałem ze sobą na interview ale w moim przypadku niepotrzebnie.

Jednak kieruję się zawsze zasadą ,że lepiej coś zabrać nawet jak się nie przyda niż później żałować ,że się czegoś nie zabrało a było potrzebne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja sie podlacze pod temata juz jestem po odciskach i w formie N-400 zaznaczylam ze chce zmienic swoje nazwisko.

Pare dni temu widzialam filmik na stronie USCIC na temat przebiegu interview i tam jest powiedziane, ze musze przyniesc Court decree for name change.

http://www.uscis.gov/portal/site/uscis/men...000b92ca60aRCRD minuta 4.08

Teraz mam pytanie czy przed interview musze isc do Sadu i zmienic dane?

Wydawalo mi sie, ze na interview Oficer mnie pyta i po tym daje mi papier z ktorym ide do Sadu.

Czy ktos z Was zmienial swoje dane przy obywatelstwie i moze mi powiedziec jak kto wyglada?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzalem sobie filmik i moim zdaniem jest to tak.

Jezeli zmienilas imie (nazwisko) w przeszlosci to musisz dostarczyc dokumenty tego dowodzace (swiadwectwo slubu, orzeczenie sadu itp). Nie dotyczy to zmiany jaka deklarujesz obecnie wypelniajac formularz N 400.

Tak to widze, jak sie myle niech mnie ktos poprawi.

powodzenia na rozmowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...