Skocz do zawartości

K-1 Pare Pytań


Avila

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, dostałam już list z ambasady z całym pakietem. Odesłałam już elektronicznie FORMULARZ IV/F04/POL ORAZ DS-230. Wiec czekam teraz na list z zaproszeniem na rozmowe do Ambasady. W związku z czym mam parę pytań.

1. Czy powinnam zrobić badania lekarskie zanim jeszcze otrzymam ten list z zaproszeniem ? Pod koniec marca br zrobiłam juz rentgen i badanie krw na kiłe, bo z tego co tu wyczytałam i co mi powiedziano w laboratorium nie potrzebne są juz badania na HIV. Mam już również z mojej przychodni ksero karty szczepień z pieczątką o orginalności, gdyż nie wydaja oryginału oraz mam książeczke zdrowia dziecka gdzie mam wpisane prawie wszystkie szczepionki.

2. Czy można w jakiś sposob przyspieszyć te INTERVIEW w ambasadzie? Bardzo zależy mi na czasie, bo leci ze mna pare osób z rodziny a nie mamy jeszcze biletów, a czas nagli.

3. Czy we wniosku z kim lece powinnam wpisać, że na K1 beda mi towarzyszyc osoby z rodziny z tymże oni lecą na turystycznej, którą już dostali ?

Z góry dziekuje za odpowiedź !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 60
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

badania zrobilas w odpowiedniej przychodni czy tez nie?

co do przyspieszenia wyjazdu to dzwon do dzialu wizowego i sie spytasz czy istnieje taka mozliwosc ,numer masz tutaj podany:

Informacja telefoniczna, wizy imigracyjne - Warszawa

+(48) (22) 625 10 42 - czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00 – 12.00 i 14.00 - 16.00.

http://polish.poland.usembassy.gov/poland-pl/contact.html

mozesz wpisac rodzine ktora z Toba leci..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki ;)

Badania robiłam w Krakowie. Adres znalazłam na stronie ambasady. Próbowałam tam dzisiaj sie dodzwonić, ale niestety cały czas zajęte, wiec jutro jeszcze będę próbować.

A czy ktoś wie jaki jest mniej więcej czas oczekiwania na interview od tzw. uaktualnienia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdz tutaj http://polish.poland.usembassy.gov/root/pd...ne-2010-pol.pdf

tu sa rozmowy na czerwiec ale mnie niestety nie ma a pakiet 3 odeslalam 25 maja, email z ambasady 27 ze uaktualnili, ciekawa jestem czy ta lista jest na czerwiec ostateczna czy jeszcze do niej dopisuja. Czekam na pakiet 4. Daj znac kiedy odeslalas pakiet ;) Pozdrawiam

ps. ja tez staram sie o k1, badan jeszcze nie robilam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to jesteśmy w bardzo podobnej sytuacji bo ja dokladnie 27-go też dostałam maila z ambasady o uaktualnieniu sprawy. Ta listę też już sprawdzałam no i powiem szczerze, że mam nadzieje, że jeszcze do niej dopisują, bo miałam ślub na 2go lipca zaplanowany !! Wedlug mnie troche to głupie ze cała procedura u mnie trwała 3 miesiace a samo ustalanie interview moze trwa około dwóch, trochę to przeraża.

Zastanawiam sie tylko czy się już umawiać na wizytę u lekarza w Krakowie czy poczekać na ich list z zaproszeniem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

badania zrobilas w odpowiedniej przychodni czy tez nie?

co do przyspieszenia wyjazdu to dzwon do dzialu wizowego i sie spytasz czy istnieje taka mozliwosc ,numer masz tutaj podany:

Informacja telefoniczna, wizy imigracyjne - Warszawa

+(48) (22) 625 10 42 - czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00 ? 12.00 i 14.00 - 16.00.

http://polish.poland.usembassy.gov/poland-pl/contact.html

mozesz wpisac rodzine ktora z Toba leci..

witam

gdzie można w warszawie zrobić badania potrzebne do wizy K1 ??

(SZCZEPIENIA,RTG KLATKI PIEROSIOWEJ)-my złożylismy już aplikację g-325 a list ,i zdjęcia ??,a narzeczony I-129 F I JAK DLUGO TRZEBA CZEKAĆ NA TERENIE KALIFORNII?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to możliwe zebym dostala pakiet z zaproszenie dosłownie pare dni przed rozmową ?? Podobno mam wizyte na 11 czerwca ( tak mi powiedziano przez telefon ) ale zaproszenia nie mam ani nie ma mnie jeszcze na liście w terminarzu spotkać na stronie ambasady...

Ma ktoś może ten pakiet z zaproszeniem na rozmowe i z załącznikami ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...