Skocz do zawartości

Brak Info O Badaniach W Zaproszeniu


Inezand

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszytskich serdecznie!

Dostałam zaproszenie na rozmowę drogą elektroniczną z NVC, jednak nic tam nie jest wspomniane o badaniach lekarskich. Czy dane ze strony polskiej ambasady są aktualne?

Jeszcze bardzo ważne pytanko i już nie męczę :)

Jak to jest z tymi badaniami. Ich kolejność ma jakieś znaczenie? Orientuje się ktoś czy można załatwić to w ciągu jednego dnia, czy też jeżeli będę się umawiała, test na kiłe i RTG wziąc na pierwszy dzień a badania ogólne na drugi?

Mam kawał drogi do Warszawy i to prawdziwa wyprawa ;) a kompletnie nie orientuje się jak to w rzeczywistości wygląda.

Jak umówić się na konkretną nie wiedząc ile zajmie jedna wizyta plus dojazdy ?;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co pisaly osoby to da sie to wszystko zrobic w 1 dzien,,podzwon po tych przychodniach i sie dowiedz ile miej wiecej takie cos moze wyniesc

oraz mozesz zadzwonic do Ambasady i sie spyta jak to jest z tymi badaniami:

Informacja telefoniczna, wizy imigracyjne - Warszawa

+(48) (22) 625 10 42 - czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00 – 12.00 i 14.00 - 16.00.

http://polish.poland.usembassy.gov/poland-pl/contact.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można załatwić wszystko w jeden dzień. Robiąc badania krwi (ja miałem na Waryńskiego) na wyniki czekasz do 13. Miałem ok. 9 pobraną krew. Potem prosto do lekarza z wynikiem badań krwi i zdjęciem (po godzinie do odebrania, też Waryńskiego). Zacząłem o 8, o 14 byłem wolny. Badania ogólne trwają 5 minut + ewentualne brakujące szczepienia. Jeśli masz więcej pytań to pytaj śmiało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Wam bardzo, każda informacja jest na wagę złota. Jakby komuś się coś przypomniało to chętnie posłucham :) Ok z tego co widzę, to powinnam zacząć od RTG i testu na kiłę a później z tym na ogólne badania lecieć. Zobaczę jakie mają terminy, ale podejrzewam, że nie jest tak źle?

Zdziwiłam się, bo dzisiaj dostałam zawiadomienie o wizycie w ambasadzie na początek maja. Kilka dni odpada przez weekend majowy, więc czasu zostało niewiele ;)

Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj by na badania zabrać swoją kartę szczepień (możesz też książeczkę zdrowia dziecka jeśli nie masz), paszport i zdjęcie paszportowe. Te badania musisz robić tylko w wyznaczonym przez NVC miejscu, a badania powiedzą Ci gdzie i jak jak się będziesz umawiać na wizytę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rano dzwoniłam i dowiedziałam się wszystkiego. Wytłumaczono mi, co ile czasu powinno zająć, i tak też umówiła mnie na godzinę 11 (na badania ogólne). Ponoć zaczynając od 8 resztę badań powinnam zdążyć. Naprawdę sympatyczna i miła osoba udzielała informacji w przeciwieństwie do tej, która odebrała telefon w ambasadzie. Zadzwoniłam upewnić się o papiery jakie powinnam zabrać. Niezbyt uprzejma pani stwierdziła, ze skoro mam przed sobą pismo i umiem czytać to ona nie rozumie po co pytam. Bomba jednym słowem, aż zaniemówiłam, podziękowałam i zakończyłam rozmowę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...