Skocz do zawartości

G-325a , I-765


coralka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ponownie.

Zabralam sie juz " na czysto" za formy. Nie jest ten diabel taki straszny :)

Pani Karina pomogla mi ,za co bardzo dziekuje:)

Poprawialam sobie na czerwono wlasne bledy i tak sobie zagryzmowlilam w jednym punkcie ze nie wiem co napisalam ( nie wiem kiedy pani Karina mi odpisze wiec pytam tu bo moze ktos mial podobna sytuacje ).

Forma I-765 punkt 15 " current immigration status " i mialam napisac tak "overstayed B1,-AOS i tu mi sie zaczyna wyraz na "e" ......"enrolling" moze ?

Jesli ktos wypelnial to prosze o podpowiedz :)

Forma G-325a biographic na samym dole jest "this form is submitted in connection with an application for :

Czyli w formie meza ,ktory jest obywatelem zaznaczam tak samo jak u siebie "status as permanent resident "? Bo ta forma wlasnie jest powiazana z moim dokumentami o status rezydenta.

I ostatnie pytanie .... zdjecia .. 2 moje do formy I-765

2 moje do formy I-485

1 moje do formy I-130

1 meza do formy I-130

Prosze skorygowac jak ktos wie bo pani Karina powiedziala mi 2 zdjecia meza ,4 moje . Mnie wylazi inaczej wiec prosze o pomoc.

Pozdrawiam wszystkich serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze Ci wychodzi ze zdjeciami tyle tylko, ze zdjecia czesto gina w tzw. mail room badz nawet pozniej (kiedy dokumenty sa przesylane do wlasciwego USCIS). Nie wspominan nawet o sytuacjach kiedy zdjecia skleja sie badz odbija sie na zdjeciu to co napisane jest z tylu zdjecia. Dlatego zeby pozniej uniknac 'niespodzianek' wiekszosc z nas prawnikow zaleca wkladanie 1 extra zdjecia. Nie kosztuje to fortune aby dolozyc jedno extra zdjecie, a spimy spokojniej.

Teraz do I-765 oraz do I-485 robia zdjecie podczas biometrics dlatego wystarcza 4 Twoje zdjecia (i tak jest o jedno za duzo).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forma G-325a biographic na samym dole jest "this form is submitted in connection with an application for :

Czyli w formie meza ,ktory jest obywatelem zaznaczam tak samo jak u siebie "status as permanent resident "? Bo ta forma wlasnie jest powiazana z moim dokumentami o status rezydenta.

Ja w swoim G-325a zaznaczyłam "status as permanent resident", a w formularzu męża zaznaczyliśmy OTHER: wife's adjustment of status. Nie wiem, czy to poprawnie, ale przecież mąż nie stara się o status stałego rezydenta, więc taka wersja wydaje się logiczniejsza...

Zastanawiamy się też, czy mąż ma wpisywać dane w rubrykę na dole strony (Applicant)? W końcu to ja jestem "applicant", a on "petitioner".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w swoim G-325a zaznaczyłam "status as permanent resident", a w formularzu męża zaznaczyliśmy OTHER: wife's adjustment of status. Nie wiem, czy to poprawnie, ale przecież mąż nie stara się o status stałego rezydenta, więc taka wersja wydaje się logiczniejsza...

Zastanawiamy się też, czy mąż ma wpisywać dane w rubrykę na dole strony (Applicant)? W końcu to ja jestem "applicant", a on "petitioner".

Tak ,maz sie nie stara o pobyt ale ta forma jest w nawiazaniu o Twoj "status as permanent resident" ,- tak mnie sie wydaje.

Ma wpisywac dane bo Ty jestes aplikantem swojej formy a maz swojej .

Ale niech sie wypowie ktos madrzejszy bo nie chce wprowadzac nikogo w blad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...