Skocz do zawartości

Jak dotrzea do ambasady i jaka rozmowa mnie czeka??


Rekomendowane odpowiedzi

Mowa jest o Wawie-jak sie poruszac najszybciej i najwygodniej z Centralnego do Ambasady USA??Poprosze o tramwaje i ewentualnie autobusy:) dzieki wielkie...

I w ogóle jak wyglada rozmowa??Prosze o wszelkie info, bo sie nieco denerwuje , gdy? ca3e zycie raczej z j. niemieckim mia3em do czynienia!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mowa jest o Wawie-jak sie poruszac najszybciej i najwygodniej z Centralnego do Ambasady USA??Poprosze o tramwaje i ewentualnie autobusy:) dzieki wielkie...

Dowolny tramwaj w strone Pragi z Centralnego. Jedziesz jeden przystanek, na "Metro Centrum" przesiadasz sie na dowolny tramwaj w strone Mokotowa / Sluzewia. Jedziesz 2 przystanki. Wysiadasz na Placu Konstytucji. Idziesz w ulice przy ktorej jest hmm, co tam teraz jest? Kiedys byl Burger King, teraz chyba KFC, a potem po prostu pytaj lub spojrz na mape.

Powodzenia, to naprawde latwe :D

pozdrawiam z San Francisco,

dagmarcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dagmarcia NAPRAWDE LATWE :co:

Mnie tez to czeka. Troszke sie juz dowiadywalam, bo w wa-wie bylam jako 15-latka na szkolnej wycieczce :oops:

Ponoa bardzo prosto! Z dworca centralnego na Piekna ponoa niedaleko. Chcialam jechac taxi, ale ponoa to bliziutko.

Przekonam sie za tydzien. A mam troszke czasu, wiec trafie wczesniej czy pozniej :D ( 3 godzinki )

Pozdrawiam Was. Napiszcie, jak poszlo i jak naprawde dotrzec najszybciej i najprosciej do tej ambasady.

pa :papa2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, ze nie znasz Warszawy, ale dojazd jest naprawde banalny.

Wychodzisz z dworca na aleje jerozolimskie i wsiadasz w tramwaj w strone metra (mozesz zapytac kogos skad odchodza jesli nie mozesz znalezc). Wysiadasz za chwile na przystanku o nazwie Metro Centrum. Jak nie chce ci sie czekac na tramwaj, utnij sobie spacerek :D Zapytaj tylko kogos, w ktora strone jest metro jesli bedziesz miec watpliwosci. A potem w przejsciu podziemnym przy metrze szukasz skad odchodza tramwaje w strone Mokotowa. Wsiadasz w ktorys i wysiadasz na przystanku o nazwie Plac Konstytucji. Stamtad juz jest niedaleko. Mozesz zapytac kogos gdzie jest ulica Piekna i idziesz nia az dojdziesz do ambasady.

Numerow tramwajow ci nie podam bo jest ich tam z milion. Ale wsiadasz w cokolwiek byle by jechalo w tym kierunku co chcesz. Trasy tramwajow sa dobrze opisane na rozkladach. Jakimi jedzie ulicami i jak sie nazywaja przystanki. Wiec zanim wsiadziesz to najlepiej upewnij sie, ze jedzie na ten przystanek co ci trzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...