Skocz do zawartości

Pytania Na Lotnisku W Usa


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie mam takie pytanie odnosnie pytan zadawanych przez oficerow imigracyjnych na lotniskach w usa.otoz bylem kilka razy w usa na J1 teraz dostalem b1/b2 i czy moga mnie o cos zapytac specjalnego??chcialbym poznac wasze odczucia i jesli pamietacie pytania i czy jest tu na forum ktos taki kogo zawrocili z lotniska nie lecac tam pierwszy raz z gory dziekuje za odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
a kiedy wrociles z USA,nie radze brac z soba numer SSN aby wczasie kontroli On Ci nie wypadl ani tez prawka zrobionego w USA no chyba ze to schowasz gleboko w bagazu.

Co do pytan to do kogo,jak dlugo,co robisz w Polsce ...

Dodac jeszcze "ile masz pieniedzy?"

Mnie tez pytali. Jakies 6 lat temu moja znajoma tez o to pytali, i ta odpowiedziala, ze ma 5$(piec dolarow!!!). Opowiadala, ze pani oficer tylko sie usmiechnela i podstemplowala na 6 miesiecy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A co w sytuacji gdy wize turystyczna ma sie wystawiona na odwiedzenie konkretnej osoby w konkretnym miescie a przylatuje sie do zupelnie innego stanu i w bilecie (w obie strony) zupelnie nie mam uwzglednionego odwiedzenia tej osoby? Moga nie przepuscic na lotnisku? Czy argument ze chce pozwiedzac, jest dosc wiarygodny???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak leci sie 1 raz to moga byc problemy poniewaz zaraz jestes po rozmowie a tam podajesz gdzie lecisz,do kogo ..

Pamietaj tez o tym ze to co masz w paszporcie to jest promesa na wjazd na teren USA a urzednik na lotnisku decyduje czy Cie wpuscic,na ile ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...