Skocz do zawartości

lot,przesiadka


anussia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Na swieta wylatuje pierwszy raz do USA. Lot mam do NYC na JFK. W zwiazku z tym mam pytanko, gdyz na JFK mam czas na przesiadke ok 1h20min jak wszystko pojdzie z planem. Oba loty mam z tego samego terminalu na dzien dzisiejszy. Czy jest to czas wystarczajacy? Czy musze zabierac moj bagaz i nadawac go ponownie? Czy rozmowa z oficerem do spraw imigracyjnych odbedzie sie na JFK czy w miejscu mojej destynacji? I czy jak rozmowa bedzie na JFK to czy wowczas zdaze na moj lot?

Pozdrawiam

Ania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

anussia jak lecisz lotowskim samolotem z Warszawy do JFK a ten samolot nie wyleci o czasie to nie zdarzysz na samolot z JFK.I wtedy bedziesz musiala czekac na nastepny samolot ,a ten drugi samolot to masz liniami United?

Rozmowe bedziesz miec na JFK i tam tez musisz przelozyc swoje bagaze i jak to zrobisz idziesz do swojego wyjscia (gate).Pamietaj aby powiedziec stuardesie w samolocie ze masz samolot drugi z JFK i moze Ci pomaga szybciej wyjsc z samolotu (zaraz jak wyjdzie klasa biznes).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To moze samolot Delty sie nie spozni i powinnas zdarzyc a jesli nie to Ci zaproponuja inny samolot tzn na inna godzine.

Sama bedziesz musiala przelozyc bagaze no chyba ze ktos sie znajdzie ze Ci pomoze ale to z dobrego serca :)

Masz najpierw rozmowe z urzednikiem i potem idziesz po bagaze i masz odprawe bagazowa i potem kladziesz bagaze na miejscu gdzie bedzie napisany Twoj numer lotu ,najwyzej sie zapytasz kogos tam gdzie masz polozyc.

A dlaczego masz byc szybko ? nie wiesz ile Ci zejdzie na rozmowie z urzednikiem a czasami pare min straconych nie da sie nadrobic.lepiej na bagaze zaczekac niz One maja czekac na Ciebie,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok dzieki za info.. wlasnie teraz juz wiem czemu lepiej wyjsc szybciej :)

jednym slowem odprawa odbywa sie na tej samej zasadzie co kiedys bylo jak nie bylismy w unii..

czyli ja rozumiem ze to ten gosciu jeszcze przed odebraniem bagazu moze cofnac tak?

a ten inny samolot to za jakas doplata?

to tam nie jest tak ze ide znowu do okienka?? sama klade gdzies tam bagaz i ide do gate'u?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ja wiem.. ale wlasnie chodzilo mi glownie kiedy to sie odbywa i rozumiem ze od razu po wyjsciu z samolotu..

a w ogole sa jakies zasady ktorych najlepiej sie trzymac przy rozmowie z nim? czy mam brac jakies dokumenty ze jestem studentka bo lece na 2 tyg i jakby nie patrzec musze szybko wrocic do szkoly..

ehhh jeszcze w sumie ponad 2 miechy a ja juz sie stresuje grr;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze zaraz po wyjsciu tego nie bedzie ;)ale to bedzie 1 czynnosc jaka bedzie przed odebraniem bagazu.

Masz odpowiadac na pytania krotko i na temat i pokazywac wtedy np bilet kiedy bedziesz proszona..masz podac paszport z kartka I-94 i tyle.

potem jak juz bedziesz po tej rozmowie to podasz celnikom drugi druk i wtedy tez pewnie padna pytania co do bagazu,czy masz np zywnosc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...