Skocz do zawartości

Wisconsin Dells 2005


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Osobiście nie by3am ale s3ysz3am ?e bardzo fajne miejsce..

Szczególnie jeśli sie porówna inne miejsca w Wisconsin- czytaj np Sister Bay :wink:

Przynajmniej coś sie dzieje :smt038 :smt020 :smt041 :piwo:

Ale to wszystko wiadomości z drugiej reki wiec mo?e sie ktoś jeszcze wypowie na ten temat.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja te? mam tylko wiadomości z drugiej reki: nie ma tam podobno problemów z pracą- miejscowośa typowo wypoczynkowa (hotele, motele, restauracje) ale jeśli masz jakieś uprzedzenia do poloni w usa to jeszcze sie zastanów- w WD mieszka ich wieeeelu plus w ciągu lata Polako-Amerykanie spedzający tam wakacje; poza tym: w wakacje sporo studentów na w&t wiec tez sporo imprez :D,

powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Czesc ! Ja mialem przyjemnosc choc w sumie niewielka bycia tam. Jesli interesuja Cie jakies blizsze informacje o tym miejscu to napisz do mnie.

Jedna rada unikaj goscia nazwiskiem Adam Miller to taki dziadek polak co niby ulatwia zycie studentom ale nie warto z nim sie zadawac na drugi dzien nic nie pamieta :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ja równie? by3am w tym malutkim miasteczku w ubieg3e lato. Miejscowośa jako miejscowośc nawet 3adna, z pracą by3o dośa kiepsko, bo by3 tam wysyp polaków. Tzn cie?ko by3o znale?a druga prace. Ale za to mo?na zawrzea wiele ciekawych znajomości, nie mówiąc ju? o ciąg3ych imprezach;) Jest to miejscowośa którą moge polecia na pierwszy wyjazd do USA. Ale sama nie chce ju? tam wrócia w tym roku.

A, i równie? potwierdzam - strze? sie Adama Millera!!

pozdrowionka:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Fiendix a jak jest z noclegiem ? Latwo znalezc? Jakie ceny?  Pozdrawiam

ok 40 - 60 usd za pokoj 2/3 osobowy.. Naprawde zalezy kiedy przylecisz, jak sie dogadasz i czy Ci przeszkadza kiepski standard i "wieksze" odleglosci...

Na piersze miesiac licz ze wydasz 75 usd depozytu + 75 za kazdy tydzien minimum.

F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...