Skocz do zawartości

zmiana adresu w trakcie czekania na interview


trantitla

Rekomendowane odpowiedzi

jestem miesiac przed interview, otrzymalem juz karte z pozwoleniem na prace a takze zawiadomienie o interview. za tdzien sie bede przeprowadzal i chociaz nie oczekuje juz zadnej korespondencji od uscis ; zastanawiam sie jak i gdzie uaktualnic swoj nowy adres...

znalazlem formularz I-865 sponsor's notice of change of address ktorym sponsor czyli moja zona uaktualnia swoj adres...

jezeli chodzi o reszte formularzy nie wiem jak uaktualnic adres

Prosze o jakies wskazowki

PS. przeprowadzam sie do tego samego miasta tylko kilka mil od mojego starego adresu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez przeprowadzilam sie przed interview, 2 tygodnie przed, i poszlismy na interview i powiedzielismy oficerowi, ze mamy nowy adres, wprowadzil w system. Tylko, ze pozniej jeden list od nich przyszedl adresowany na stary adres, ale poczta przeslala na nowy. na poczcie musizsz zmienic adres, by korespondencje przesylali na nowy jezeli jakas przyjdzie na stary. Ja im nie wierze, temu calemu USCIS, wiec dzwonilam na info, by wpisali mi nowy adres jeszcze raz, za jakis tydzien przyszlo pismo o zmianie adresu, mimo, ze oficer wprowadzil w system miesiac wczesniej.

Mozesz wypelnic forme AR - 11 o zmianie adresu i im wysalc a jak pojdziesz na interview zapytac oficera, czy maja nowy adres.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

okazuje sie rowniez ze adres mozna zmienic uzywajac komputera, co najwazniejsze: adres jest uaktualniony natychmiastowo, pozatym adres jest uaktualniony we wszystkich formularzach ktore zostaly wyslane do imigracyjnych...

wiecej info znajdziecie tutaj:

https://egov.uscis.gov/crisgwi/go?action=coa

https://egov.uscis.gov/crisgwi/go?action=coa.Terms

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...