Skocz do zawartości

problem z zaświadczeniem z uczelni


Rekomendowane odpowiedzi

Mam mały problem, ponieważ musze mieć na zaswiadczeniu z uczelni wpisaną datę wakacji. Formalnie wakacje zaczynają się 1 lipca, a ja potrzebuje wpisu 1 czerwca, i niestety nie ma takiej możliwości. Pozostaje tylko albo zakombinować i popoprawiać daty jezlei bedzie mozliwośc, gorzej jak beda napisane pełna nazwa, a nei np rzymskimi cyframi...

Czy ktos miał taki problem?? I jak sobie z tym poradziliscie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie za bardzo rozumiem dlaczego przywiązujesz aż tak wielką wagę do tej daty, większość ludzi wyjeżdża przed formalnymi wakacjami na ich uczelni, zaliczając egzaminy wcześniej, albo przekładając je na po powrocie, sam też tak robiłem, raz skończyłem sesję na miesiąc przed jej rozpoczęciem

kto wymaga od Ciebie tego dokumentu??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez tak mialam w CCUSA w zeszlym roku, chcialam DSa od 12 czerwca ale dali mi od 16 czerwca bo tak wpisalam ze mi sie zaczynaja wakacje na uczelni. I cale szczescie ze nie wpisalam ze pozniej (bo faktycznie zaczynaly sie jakos pod koniec czerwca/poczatek lipca). Ale jak chcialam zeby mi zmienili DSa wlasnie na 12 czerwca to tez chcieli jakies zaswiadczenia z uczelni wiec dalam sobie spokoj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdybym mogła sama sobie wpisać, to nie byłoby problemu, ale oni robia to na swoich drukach, wiec trudno mi bedzie. Jezlie to bedzie na kompie napisane, to da sie pokominowac, grafika jest dobrze rozwinieta, ale jezei recznie to ciezko bedzie podrobic czyjes pismo.. sama nei wiem w jakiej formie wydaja t zaswiadczneia - komputerowe czy recznie pisane, bo nigdy wczesniej nei potrzebowałam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...