Skocz do zawartości

YTP


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc później...

  • Odpowiedzi 105
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Jecha3am,a w3aściwie"przejecha3am" sie na YTP w zesz3e wakacje.Niby zawsze mog3o bya gorzej,ale w sytuacji,gdy p3aci sie tak du?ą kase za wyjazd,zdarzenia typu"cyrki" z biletem,wynik3e z NIEKOMPETENCJI!!!pracowników biura nie powinny miea miejsca.W USA by3o ok,ale z czystym sumieniem moge nie polecia ich us3ug.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jecha3am z nimi w te wakacje. Jesli chodzi o to jak za3atwiali formalnośi to musze powiedziea ?e czu3am sie jak bym by3a w trzeciej klasie szko3y podstawowej.

Traktowali wszystkich studentów jak by byli niedorozwinieci :!:

Natomiast jeśli chodzi o terminowośa to nie mo?na narzekaa -przynajmniej ja nie mge.

Praca- znośna.

Jednym s3owem na dwoje babka wró?y3a -tak jak przy pozosta3ych biurach.

Jak jedno super to drugie buuuuuuu.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

BOZKA...napisz wiecej jak to jest z wyjazdem gdy masz swojego pracodawce. W tamtym roku bylam na camp america a w tym roku chcialabym wyjechac na J-1 i mam osobe ktora chce mnie zatrudnic, ale nie bardzo wiem jak mam zabrac sie do tego. Z jakim biurem najlepiej wspó3pracowac? i jaki jest koszt takiego wyjazdu?

Dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...mam osobe ktora chce mnie zatrudnic, ale nie bardzo wiem jak mam zabrac sie do tego.

Don't worry to tylko brzmi strasznie "samemu trzeba sobie za3atwia pracowadce " WOW :shock: ALE JAK????

Pierwszą rzecz jaką trzeba zrobia to iśa do biura i powiedziea ?e chce sie jechaa na W&T z wa3asnym pracodawcą. Oni na miejscu wszystko Ci wyt3umaczą jak to sie za3atwia..

Ja spróbuje ci po krótce przyblizya jak to sie robi:

Jeśli masz pracodawce to robisz tak:

- idziesz do biura zajmującego sie wyjazami W&T mówisz im ?e chcesz wersje programu z w3asnym pracodawcą

- oni Ci daja dokument który Twój pracodawca musi wype3nia tzw job offer Job offer to oferta pracy którą daje CI Twój pracodawca

- Musisz wiedziea z jaką organizacją wspó3pracuje Twój pracodawca ale skoro pracowa3aś ju? u niego to znasz przynajmiej jedną - ta z której jecha3aś w zesz3ym roku

- Teraz wysy3asz pracodawcy faxem albo emailem te formularze i czekasz a? oni to wype3nią. (Nie powinno to trwaa zbyt d3ugo bo i formularz nie jest skomplikowany mówi jak sie nazywasz gdzie bedziesz pracowa3a ile zarabia3a i czy jest housing zagwarantowany)

- W momencie kiedy dostaniesz dokumenty od pracodawcy (mo?e je wys3aa albo do Ciebie albo do Twojego biura) Biuro zaczyna za3atwiaa formalności wizowe i dalej wszystko wygląda tak jak przy normalnym W&T

... Z jakim biurem najlepiej wspó3pracowac? i jaki jest koszt takiego wyjazdu?...

Niestety w tej kwestji nie umiem Ci doradzia.. :oops:

Wiem tylko, ?e nie jest najbezpieczniej leciea na najtansze ale te? nie ma sensu iśa do najdro?szego pamietaj tylko aby oferowa3o ubezpieczenie i ?eby na pewno za3atwi3o Ci wize tj chodzi mi o wszytkie formalnośai (a nie o to, ?eby przekupi3o konsula he he.. :smt030 )

Ceny??? hmm... no có? Program z wa3asnym pracodawcą jest troche tanszy od wersji full ... ale nie wiele - niestety :smt013

Cen nie znam.

Nie porównywa3am biur jeśli chodzi o W&T ale wiem ?e są ró?nice na pewno bo robi3am takie porówannie jesli chodzi o Intyernshipy i musze przyznaa ?e róznice by3y i to nawet spore..

Ja posz3am na 3atizne i w tym roku jade z biura z którego jecha3am w zesz3ym roku...P3ace ok 2000 zielonych co raczej nie jest ma3ą sumką :?

Dodam jeszcze ?e programy W&T jest ogólnie du?o dro?szy ni? campy ale tez wiecej kasy sie zarabia.

W ka?dym razie na pewno sie zwraca.

Wiem jedno ?e jeśli masz w3asnego pracodawce i chcesz jechaa w to samo miejsce to nie ma co wybieraa wersji full (szkoda kasy) Przecie? zawsze na miejscu mo?na zmienia pracodawce jak ten nie bedzie odpowiada3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy później...

Polecam Wam JDJ Bachalski!

Byłam w zeszłym roku z JDJ Bachalski w USA na Work&Travel.

Dobra organizacja, miła atmosfera, kompetentni pracownicy, wszystko na czas, żadnych problemów z formalnościami i pracą. Super wyjazd i wspaniałe wspomnienia. Jestem bardzo zadowolona. Za rok znów planuję wyjazd

Organizator wywiązał się ze swoich obowiązków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...