Skocz do zawartości

czy ktos pracowal dla Peppermill w RENO??


Rekomendowane odpowiedzi

czesc,

Zamierzam wyjechac z BTC na program H2B do kasyna Peppermill w Reno. Chcialabym poznac opinie osob, ktore pracowaly w tym kasynie w trakcie Work and Travel lub na H2B? Interesuja mnie wlasciwie wszystkie informacje - jaka praca najbardziej sie oplaca (do wyboru mam: coctail server, waiter, host, busser, clerk), ile godzin mozna pracowac, jak z zakwaterowaniem, czy jest co robic w samym Reno poza praca, etc. Bede bardzo wdzieczna za wszystkie informacje - im szybciej tym lepiej bo rozmowa z pracodawca odedzie sie pod koniec lutego. Dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 61
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
  • 2 tygodnie później...

Z tego co wiem (zaslyszane od osob, ktore tam pracowaly) to sa dosyc wymagajacy co do pracownikow. Podobno nie istnieje tam pojecie "obijania sie" - tak jak w innych kasynach w Reno. Jest dosyc restrykcyjnie i stawiaja od poczatku jasne warunki.

Ale podobno takze zarobki (glownie napiwki) sa tam bardzo dobre. Byc moze to ze wzgledu na klientele, ktora tam przybywa, zwiedziona doskonala, nieskazitelna obsluga klienta.

Powtarzam - nie pracowalam tam - to sa opinie osob, ktore znam, ktore tam wlasnie pracowaly (glownie na front positions)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe,

pracowalem w Peppermill'u w zeszle wakacje.

Faktycznie, zarcie fuj...wszyscy znajomi z Silvera mowili, ze tam maja dobra kuchnie dla pracownikow...

Ale, P. to fajne miejsce do zarabiania, jak dla mnie menadzerowie nei sciemniali, byli slowni i generalnie ludzi epracujacy tam byli na poziomie.

Mi sie podobalo, jade takze w tym roku.

Pytania szczegolowe? - walcie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...