Skocz do zawartości

Jedziesz z Almaturem?


matiq

Rekomendowane odpowiedzi

Lupus85 - Delaware – stan na zachodnim wybrzeżu.

Matig - Bethany Beach – bardzo fajne , ładne miasteczko – ale bardzo malutkie.

Mogę Ci tylko powiedzieć że moi znajomi pracowali w Resort Quest (jako ratownicy) i byli bardzo zadowoleni. Wszystko zależy gdzie i na jakie stanowisko trafisz.

A co do Almaturu – ja jechałam z nimi dwa lata temu ( biuro z Warszawy) i byłam bardzo zadowolona - złego słowa o nich nie mogę powiedzieć.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lupus85 - Delaware – stan na zachodnim wybrzeżu.

Matig - Bethany Beach – bardzo fajne , ładne miasteczko – ale bardzo malutkie.  

Mogę Ci tylko powiedzieć że moi znajomi pracowali w Resort Quest (jako ratownicy) i byli bardzo zadowoleni. Wszystko zależy gdzie i na jakie stanowisko trafisz.

A co do Almaturu – ja jechałam z nimi dwa lata temu ( biuro z Warszawy) i byłam bardzo zadowolona - złego słowa o nich nie mogę powiedzieć.

Pozdrawiam

DELAWARE akurat, jest na wschodnim wybrzeżu :) Prosze nie wprowadzać ludzie w błąd.. dla niektórych może to mieć znaczenie... z drugiej jednak strony, jeśli ktoś chciałby jechać do nieznajomego stanu, to napewno poszukałby go na mapie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lupus85 - Delaware – stan na zachodnim wybrzeżu.

DELAWARE akurat, jest na wschodnim wybrzeżu :) Prosze nie wprowadzać ludzie w błąd.. dla niektórych może to mieć znaczenie... z drugiej jednak strony, jeśli ktoś chciałby jechać do nieznajomego stanu, to napewno poszukałby go na mapie.

Sorry przejęzyczenie :oops: . Oczywiście że na wschodnim wybrzeżu ;)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,  

kto sie wybiera z almaturem w przyszlym roku?

jest ktos zainteresowany wyjazdem do pracodawcow z delaware albo do orlando ???

pozdrawiam

Ja wyjeżdżam z Almaturem każdego roku już od 3 lat...

Zapewne i tak będzie w tym roku...

Oddział Almaturu w Łodzi na al. Politechniki wraz z urzędującą tam Anią Grzywińską to najlepsze biuro podróży jakie można sobie wymarzyć...

Nie poznałęm jeszcze w życiu tak odpowiedzialnej i kompetentnej osoby jak Ania...

Jako przedstawiciel firmy High Sierra Pools w Polsce współpracuję z tym biurem w celu dotarcia do jak największego grona studentów zainteresowanych wyjazdem do USA charakterze ratownika American Red Cross...

Szczegóły na stronie

zapraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej kolego Darius żenujący sie robisz, polecasz co chwile kogoś aż do bólu. Ja byłem z Almaturem i oprócz śmiesznych dodatkowych opłat nic więcej nie zapamietałem ze współpracy z nimi.Owszem mam zdanie o nich.Firma solidna lecz droga.ALE Ty to już przeginasz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile ludzi tyle opinii ...

wszystko zależy od punktu widzenia ...

Mimo wszystko zapędziłem się z tym postem.. . Zapomniałem, że nie można reklamować biur podróży ... hehe

I tak nic z tego nie mam, a mimo to zostałem ostrzyżony ...

Tak się kończy pisanie postów po nocach ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...