Skocz do zawartości

szkoly w NJ zmieniajace status wizy na studencka


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!

Poszukuje osob, ktore orientuja sie czy na terenie Stanu New Jersey znajduja sie szkoly zmienajace status wizy na studencka?Wiem, ze istnieja takie szkoly i nawet jedna jest w Jersey City.Czy sa takze gdzie indziej takiego rodzaju szkoly w NJ?

Z gory dziekuje za udzielenie mi informacji..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkola nie zmieni Ci statusu na studencki na F-1/M-1...wystawi Ci I-20 dzieki ktoremu sama mozesz sie starac o zmiane statusu z tego ktory aktualnie posiadasz na F-1...

Tutaj masz jakie dokumenty bylyby CI potrzebne:

-wypelnic I-539 (zdobedziesz je w kazdym biurze IES )

-oplata okolo 200$ do USCIS

-oplata 100$ za Sevis

-aktualne I-94

-wyciagi z banku, I-134 jesli ktos Cie sponsoruje, o posiadanych pieniazkach

-ksero strony glownej paszportu i wizy

-list wyjasniajacy szczegoly, powody do zmiany statusu

A szkoly w NJ ...poszukaj w google...albo moze ktos akurat uczeszcza z forumowiczow do jakiejs to napisze... ale duzo znajdziesz w internecie...tylko wytrwalosci..."szukajcie a znajdziecie"...

Pozdrawiam !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkola nie zmieni Ci statusu na studencki na F-1/M-1...wystawi Ci I-20 dzieki ktoremu sama mozesz sie starac o zmiane statusu z tego ktory aktualnie posiadasz na F-1...

tu sie musze nie zgodzic ...

moja szkola zalatwiala wszystkie formalnosci za mie ja tylko dostarczylam potrzebne dokumenty. i zaplacilam oczywiscie wszelkie oplaty.):)

www.cplc.us

Szkola jest w New Jersey ale maja odzial tez w NYC - gdzie ja chodze jak bedziesz dzownila do szkoly popros o kogos kto mowi po polsku ( w NYC Anie albo Kasie)

proponuje poszukac na forum bo juz co nieco pisalam na ten temat...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu sie musze nie zgodzic ...  

moja szkola zalatwiala wszystkie formalnosci za mie ja tylko dostarczylam potrzebne dokumenty. i zaplacilam oczywiscie wszelkie oplaty.)  

Zgadzam sie,oczywiscie, mialem na mysli ze szkola nie "da" Ci wizy, nie zmieni Ci statusu sama, tylko bedzie posredniczyla w zalatwianiu formalnosci z USCIS...:)

Pozdrawiam !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...