Skocz do zawartości

hostel w NY


lactis

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie, już za cztery dni bede w tym pięknym mieście i w związku z tym prosze o pomoc.

Zanim bede szukał housingu bede musiał kilka nocy przezimowac w hotelu lub hostelu. Zna któś z Was może jakiś tani hostel lub hotel w NY. Oczywiście nie zależy mi na standardzie, zależy mi aby jak najmniej kasy na to poszło.

Dzieki za przeczytanie i potencjalne odpowiedzi.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja spalam w Big Apple Hostel na 45 ulicy i polecam, ale cena chyba nie najnizsza 35$/noc (www.bigapplehostel.com). Za ta cene: fajne, czyste pokoje 4 osobowe, mozna bagaz przechowac, jest kuchnia do dyspozycji i nie ma "godziny policyjnej". (No i niezapomniane wrazenia z jazdy winda - kto bedzie niech tego nie ominie:)) I co wazne pare krokow do Port Authority i na Time Square.

Tansze poszukaj na www.hostelworld.com, ale im mniej placisz tym dalej centrum jestes i mozesz wyladowac w pokoju 10-14 - osobowym:) Taniej niz 25$ za noc chyba nie znajdziesz

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tanszego nic nie znajdziesz, ja z chlopakiem i kumplem spalismy w hostelu "west end studios" na wysokosci 103, pokoik skromny, lazienka na korytarzu, na recepcji na jednej zmianie pracowala polka:-)

dokladnie nie pamietam ile placilismy ale ponizej 35-40$/osobe nie dalismy! korzystalismy z tego linku co jest podany powyzej!

zycze slonca nad manhatanem:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...