Skocz do zawartości

Kiedy rozmowa z konsulem o wize imigracyjna?


Rekomendowane odpowiedzi

Hej :-) , dostalam potwierdzenie o zaakceptowaniu mojego I 130 ( wiza imigracyjna, jestem zona amerykanina). Odeslalam im juz moje dane biograficzne podania imigracyjnego i WRW1 (zdaje sie), bylam juz zlozyc podanie do rejestru karnego o niekaralnosci (ambasada odbiera je sobie sama) i zamierzam robic badania lekarskie. W ambasadzie jak do nich dzwonie co i raz trafiam na jakas jedze ( nigdy jeszcze nie rozmawialam z mezczyzna) i w sumie to nie wiem. Kiedy mam sie spodziewac wezwania na rozmowe? Maz przesle mi na dniach zeznania podatkowe i to chyba juz wszystkie, a przynajmniej wazniejsze dokumenty. Jakos bardzo jestem w tym zagubiona i nie chce o czyms zapomniec. J :lol: esli ktos tez przez to przechodzil, a K1 jest bardzo podobna, to prosze o kontakt!!!! Dzieki, pozdrawiam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, Magda. Przechodzę właśnie procedurę K1. Nie wiem na ile to podobne do Twojej sytuacji, ale ja od momentu przefaksowania do Ambasady w W-wie formularza DS-230 (część I) i WRW-1 czekałam miesiąc na termin rozmowy.

Trochę się różnią te procedury, moje dane biograficzne Ambasada dostała ze Stanów, gdzie mój narzeczony składał petycję. Ale jak masz jakieś pytania, to w miarę możliwości postaram się pomóc. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

Dzieki ana za odpowiedz,

Wlasnie wczoraj dostalam zawiadomienie z ambasady z wyznaczonym terminem rozmowy na pierwszy tydzien sierpnia :).

Jak wyglada ta rozmowa?

Juz od roku jestem rozdzielona z mezem i nie moge sie doczekac, zeby do niego wrocic. Wiec nie chcialabym byc podczas tej rozmowy niemile zaskoczona...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli wszystkie papiery sa ok to nie masz sie czym martwic. Rozmowa to tylko formalnosc. Przysiega ze mowisz prawde, skan palcow i pytanie czy bylas poza granicami kraju wiecej niz 3 miesiace. Tak bylo u nas. Bedzie dobrze.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...