Skocz do zawartości

Bilety YTP


Rekomendowane odpowiedzi

Czy wiecie już ile zapłacicie za bilety z YTP? JA mialem rozmowę w ambasadzie 12.04 i jak do tej pory nie wiem ilę zapłacę za bilet i czy wogóle go zarezerwowali a jak wiadomo im wcześniej tym taniej. Czas mija, za tydzień mi zostanie tylko miesiąc do wylotu i pewnie cena wzrośnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 420
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

ja byłem również 12 kwietnia z YTP w Krakowie w konsulacie i do tej pory czekam na paszport i wizę. Ale juz dwa dni po wizycie w konsulacie dostałem maila z "pierwszą informacją o moim bilecie". Podali datę, godzinę i miejsce wylotu. Z Katowic. I sprawdziłem samoloty z Katowic na ten dzień i o tej godzienie i cena też tam jest pokazana. Niech tylko inną mi przedstawią cenę to ich zaskoczę :)

Dajcie znac, czy odebraliście już wizę i jeśli już będziecie mieli jakieś info o biletach.

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja idę w poniedziałek do konsula, ale ok 2 tygodnie temu sama zadzwoniłam do ytp i poprosiłam o rezerwację lotu, który sama sobie znalazłam-takiego jaki mi pasował i już tego samego dnia było info na moim profilu o zarezerwowanym bilecie. Jdnak też nie znam drugiej raty....chociażby dlatego że jeszcze nie mam wizy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja przy każdej możliwej okazji przestrzegam przed ytp.Wprawdzie jechałam na w&t dawnooo temu:) bo w 2004, ale to co zrobili, ehh: na mniej więcej 24<sic!> godziny przed planowanym odlotem dzwonia do mnie z wspaniała wiadomoscią, "pani MArto- mamy dla pani bilet!!! hurra!!! uważajcie na nich, mimo tego, że wyjazd wspominam super, to organizator do d... aha! i jeszcze próbowali mi wcisnać bilet do nowego jorku za okolo 1000 dolarów a potem "radż sobie sama" to nic, że praca była duuużo dalej, bo w południowej dakocie, pozdrowionka, i życzę wszystkim mniej przebojów z tym "zacnym" biuem niż było moim udziałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...