Skocz do zawartości

guest attendant????


Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich:)w tym roku wybieram sie na worka do Kitty Hawk w pol.carolinie. I bede pracowac jako guest attendant.Prosze was wszystkich o info naczym polega dokladnie ta praca czy jest dobra itp:)czekam na odp pozdro :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nic innego jak Room Attendant, czyli tzw hausekeeping, nic szczególnego, robota dość ciężka, sprzątanie pokoi, a płaca bardzo niska jak za taką ciężką pracę, jeżeli jest to dobry hotel to możliwe są napiwki, ale nie są zbyt duże, ale nie przejmuj się, wiele luci lecących po raz ierwszy do USA przez to przechodzi.

Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładając że Guest Service to ta sama pozycja co Room Service(a tego nie jestem pewna) to polega to na dostarczaniu posilków i realizacji zamówień gościom z pokoi hotelowych,oczywiście napiwki wchodzą w grę:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ola ma racje guest service to to samo co room service - pracowałam pół rok jako room service service - i musze przyznac, ze całkiem fajnie było kasa donra - napivki były u mnie automatyczne - 18% od kwoty zamówienia - plus gosc mogł dac ci dodatkowy napiwek :)pozdrawiam - a housekeeping to pamietamj, ze ciezka praca :)pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no szkoda rzeczywiscie - ale gdzie w room service ? bo w room at. to jest normalnie stawka za godzine 7-8$ ale rooom service to powinny byc jakos automatycznie - ja mialam 5.15 za godzine plus wlasnie 18%napivku od sumy zamówienia, pzdr.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha jak masz tak napisane to tak najwyrazniej jest - i jak piszesz moze cos znajdziesz - ja w sumie nie mialam problemu raczej z załatwieniem jeszcze drugiej pracy - ale nie było czasu - pracowałam w room srvice jakie 8 h dziennie ale w sezonie czesto były duoble shifty i takie tam - lub takie cos jakon call - niby masz dzien wolny ale na przykład muisisz zadzownic o 6 albo o 18 czy jest ruch i cie moze nie potrzebuja jak tak to przyjezdzasz - to było nie za fajne, - i ogolnie ogólnie kasa była dobra - wiec nie myslałam nad dodatkową praca, a w jakim miejscu bedziez pracowac ?pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...