Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 27
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Hej!!

Ja tez mam jedna * i tez po przeczytaniu wypowiedzi z innego forum tez nie wiem czy mam juz szykowac sie na dluzsza rozmowe na granicy :) . A masz moze jakies adnotacje w wizie. Moze to ma cos z tym wspolnego, nie wiem tak strzelam :D .

Pozdrawiam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<hmm z tego co mi wiadomo to jest to system identyfikacji ktory konsul podpisal wniosek.. >

nie sadze... ludziska mowia ze maja 1, 2, albo 3 * a urzednikow konsularnych, ktorzy w Wawie przeprowadzaja rozmowy jest min.5 do tego Ci z Krakowa, i z calej reszty swiata nie objetej programem visa waiver....

chyba ze 1* - kobieta

2* - mezczyzna

3* - hm...

pozdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<hmm z tego co mi wiadomo to jest to system identyfikacji ktory konsul podpisal wniosek.. >

nie sadze... ludziska mowia ze maja 1, 2, albo 3 * a urzednikow konsularnych, ktorzy  w Wawie przeprowadzaja rozmowy jest min.5 do tego Ci z Krakowa, i z calej reszty swiata nie objetej programem visa waiver....

chyba ze 1* - kobieta

2* - mezczyzna

3* - hm...

pozdr!

podpis a rozmowa to 2 rozne rzeczy. Ponadto kazdy konsulat czy ambasada liczy sie osobno.

F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...