Skocz do zawartości

Nocleg w New York'u...


skypac

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!!!! Obecnie jestesmy (ja i moja kobietka) na Florydzie. Planujemy w lutum krotka podroz do Nowego Yorku. Moze jest ktos, kto pomoglby nam w znalezieniu niedrogiego pokoiku na 3 nocki (od 05 do 08 lutego). Skorzystalismy juz z wypowiedzi forumowiczow i mniej- wiecej wiemy, co chcielibysmy zobaczyc, mamy jednak problem ze znalezieniem niedrogiego..motelu lub pokoju w domu do wynajecia.

Pozdrowienia bardzo serdeczne z ciagle cieplutkiej Florydy!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pokoje do wynajecia:

www.bazarynka.com

hostele:

http://www.hostels.com/en/findabed.php?Cho...osenCountry=USA

Jeden z lepszych hosteli: Central Park Hostel & Inn przy 19W, 103rd Street. Cena za nocleg 30 USD za osobe w pokoju 10-cio osobowym moze nie nalezy do niskich, ale bardzo duzo pozytywnych opini slyszalem (rowniez od osob z tego forum) na temat tego hostelu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mieszkalam w hostely YMCA na Jamaice ( Brooklyn), placilam 40$ za dobe w pokoju 1 osobowym. Nie mozna powiedziec ze pokoj byl luksusowy :( bo nie byl....ale w hostelu panuje bardzo przyjemna atmosfera, w samym hostelu jest bezpiecznie....lecz lepiej nie wychodzic z niego po zmorku. Okolica jest nie zbyt ciekawa. Na Manhattan mozna dojechac metrem, ok 20 min. Wiec jednym slowem : polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) ciach (...) mamy jednak problem ze znalezieniem niedrogiego..motelu lub pokoju w domu do wynajecia. (...)

Wszyscy proponuja Wam hostele - to nie glupie i nawet madre. Ale w hostelu mozna sie zatrzymac pod warunkiem bycia studentem... (na ogol tak jest) jestescie studentami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

, w samym hostelu jest bezpiecznie....lecz lepiej nie wychodzic z niego po zmorku. Okolica jest nie zbyt ciekawa.

ech..a co to za przyjemnosc siedzenie po zmroku w hostelu?:D

W takim przypadku duża. Przynajmniej czujesz się bezpiecznie. :D

No ale widomo, że chciało by się wieczorkiem gdzieś pochodzić. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pokoje do wynajecia:

www.bazarynka.com

hostele:

http://www.hostels.com/en/findabed.php?Cho...osenCountry=USA

Jeden z lepszych hosteli:  Central Park Hostel & Inn przy 19W, 103rd Street. Cena za nocleg 30 USD za osobe w pokoju 10-cio osobowym moze nie nalezy do niskich, ale bardzo duzo pozytywnych opini slyszalem (rowniez od osob z tego forum) na temat tego hostelu.

podpisuje się rękoma i nogami byłem w tym hostelu obsługa po polsku, dobra kuchnia i świetlica, komputery z netem 1$ za 10minut( do napisania kilku maili starczy) i prawie w samym centrum mahattanu no i blisko stacja metra:> aha ja płaciłem jakoś 26$/noc w pokoju 10osobowym no i jeszcze jedna sprawa są szawki w pokojach tylo trzeba mieć własną kłutke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie polecam hosteli, nigdy nie wiadomo z kim się spi.... lepiej dołożyc i przespać sie w tanim hotelu, polecam Amsterdam Inn znajduje sie on na rogu Amsterdam Av. i 74 na manhatanie cena $45 /osoba za dwu osobowy, tv, wygodne duże łózka, zaletą jest lokalizacja bo do Port Authority mozna pieszo dojsc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...