Skocz do zawartości

H2B wyjazd do kasyna USA w marcu ... kto jedzie ze mna ? :)


Rekomendowane odpowiedzi

Czesc wszystkim :)

Wydaje mi sie iz juz w marcu udam sie za pomoca Emakopolu do kasyna, ktore znajduje sie miedzy Bostonem i NY.

Szukam ludzi ktorzy tez wyjezdzaja tam w tym okresie bysmy mogli sie razem poznac i zamieszkac razem na miejscu dzielac sie kosztami mieszkania, bo tak jest i taniej i weselej.

Pozdrawiam i czekam na odp.

Tomek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc.wiem ze nie odpowiadam dokladnie na twoje pytanie,ale czy moglbys mi opowiedziec o Emakopolu,co to jest i na czym polega wyjazd za jego posrednictwem.

Bylem 2 lata temu na w&t, pracowalem w kasynie w reno w nevadzie. Moze moglibysmy wymienic sie doswiadczeniami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

opowiedziec o Emakopolu,co to jest i na czym polega wyjazd za jego posrednictwem.

Emakopol jest to biuro z Bydgoszczy ( http://www.emakopol.pl/ ), ktore juz drugi sezon organizuje wyjazdy na wizie H2B. Ja aktualnie przebywam w Tahoe w Nevadzie i wize mam wazna do konca wrzesnia 2006 roku. Kosztowalo mnie to jednak - lacznie z biletem lotniczym - ponad 11000 PLN, nie wiem o ile taniej (chyba?) bedzie, gdy nastepni uczestniczy wyjada w marcu lub kwietniu. Jesli pracujesz jako krupier lub food server - jest to program bardzo korzystny. Gorzej, gdy pracujesz na innym stanowisku, nie ma jednak praktycznie mozliwosci, abys nie odrobil kosztow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez chcialabym jechac do kasyna, dwie godziny drogi od NY, z emakopolem.

Ale mam problem, mialam odmowe wizy turystycznej, czy mial ktos juz taki przypadek?:((

Blagam, doradzcie bo boje sie ze strace kupe forsy i nie dostane wizy H2B:(

Troche przeraza mnie ilosc spotkan-rozmow z pracodawcami, bo moj angielski jest podstawowy-wiec zostaje tylko hauskepeng:(, ale co tam, zalezy mi na wyjezdzcie. Czy ktos pojechal tam na takie stanowisko?

Czy lepiej zalatwiac sprawy w centrali w wawie?

pozdrawiam

zaba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieszkodzi że miałeś odmowę wizy turystycznej, z H2B nie powinieneś mieć problemu, wiem że osoby które miały odmowę turystyczne dostawały potem H2B.

A co do warszawy to śmiało możesz skorzystać z tego biura, bo sam przez nie jechałem na Work and Travel i wszystko załatwili jak trzeba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie jestem krupierem, ale i tez nie przyjechalem tutaj, zeby dorobic sie fortuny. Bo ciezko o nia, a nie jest tez latwo zostac krupierem.

Tahoe - jak dla mnie - nie jest za[beeep]em, ale nie znam Twojej definicji tego slowa.

Obawiam sie, ze nie bedzie drugiej rekrutacji do Tahoe, ale nigdy nic nie wiadomo.

Piekna u nas pogoda. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze Chomik, ze udzialasz sie w innym temacie, anizeli tym, scisle mowiacym o naszym wyjezdzie. Zywiec tez sie jakos nie odzywa, juz nie mowiac o Ewie, a oni wszyscy sa tam przeciez gdzies z toba??!! Ja jestem nad brzegiem ( no prawie, tak zreszta jak i wy ) tego drugiego oceanu, pogoda na dzien dzisiejszy tez sliczna, ale miejscowosc zapewne nie az tak atrakcyjna jak wasza. ogolnie wielu z nasz czeka na licencje i wieje nuda, ale takie wymogi, napisz moze Chomik, czy wy juz zaczeliscie prace, czy tez musicie tak dlugo czekac?? Anyway, pozdro dla wszystkich!!

A co do tematu, to nie wiem czy Emakopol bedzie rekrutowal na wiosne, cos juz duzo tych Brasil i Korea plus jeszcze nasi, ale to pytanie do firmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...