Skocz do zawartości

deska snowboardowa z USA>>> jakie ceny??jak z samol


pawelkrk2

Rekomendowane odpowiedzi

Na wakacjach bede w usa i chcialbym sobie kupic deske snowboardowa. orientuje sie ktos jakie tam sa ceny tego typu sprzetu?? no i w sumie najwazniejsze pytanie jak z takim bagazem wsiasc do samolotu???na pewno nie mam jak zapakowac do duzej torby. czy jest mozliwosc wziecia ja jako bagaz podreczny nawet za doplata?? oczywiscie deska bez wiazan, sama decha. z gory dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do cen to w miare zblizone do polskich... Tez w ostatie wakacje chcialem kupic caly zestaw(deche wiazania buty) .Ceny np za wiazania DRAKE MATRIX - 100$ Decha DYNASTARA(zadna rewelka,nie pamietam modelu) - 165 $(jedna z tanszych,w promocji)

Co do wziecia do samolotu to moge Ci tylko podac 2 przyklady z zycia (z gory zaznaczam nie wiem jakie to linie lotnicze byly).Znajoma wiozla swoja deche z USA do POlski udalo sie jej wziac na poklad jako bagaz podreczny,dala ja steewardesie i ona ja gdzies schowala(musiala doplacic cos kolo 25$).

Druga sytuacja to mojemu znajomemu nie pozwolili wziac dechy na poklad(nie wiem jakie to linie byly).

Moze ktos jeszcze sie wypowie.

Lecz co do kupowania to zeby sobie zaoszczedzic problemow z transportem lepiej kase zatrzymac i kupic deske w Europie,Polsce, sam wiesz jak latwo deche uszkodzic podczas transportu:(.

Pozdrawiam!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...