Skocz do zawartości

Czat z Kariną - pytania na temat emigracji do usa


Chomik

Rekomendowane odpowiedzi

Padl pomysl czatu z Karina, mysle, ze to moze byc ciekawe doswiadczenie. :D

Jest wiele osob, ktore zadaja bardzo szczegolowe pytania na Forum Emigracja. Nie mam nic przeciwko temu, aby te watki byly kontynuowane, bo staja sie kopalnia wiedzy :shock: ale moze faktycznie ktos z Was wolalby poprowadzic zywsza dyskusje z Karina lub zadac Jej pytania jeszcze bardziej intymne. :oops:

Czekam na Wasze opinie, ale nie na suche "jestem za", tylko: 1) czy rzeczywiscie zjawicie sie - zeby nie bylo tak, iz Karina poswieca swoj czas, a nas nie ma :roll: , 2) pomyslmy nad data!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Dobrze, umowmy sie tak:

10-18 (wtorek) godzina 2pm u mnie (8 wieczorem w Polsce) - mam wolna jakas godzinke (moze uda sie dluzej).

Czwartek 10-20, godzina 2 pm u mnie (8 wieczorem w Polsce).

Jesli bedziecie mieli pytania, a moje odpowiedzi beda mogly Wam w czymkolwiek pomoc to bede sie umawiala tak czesto jak to mozliwe (zwykle w porze lunchu u mnie - moge pic kawe i stukac w klawiature :D ).

Dla osob z USA, ktore nie dadza rady wejsc na net ok. godz 2, postaram sie spotkac pozno wieczorem (ok. godz. 9) - prosze podac tylko dzien.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...