Skocz do zawartości

Tani nocleg w NYC (hostele??)


Mingan

Rekomendowane odpowiedzi

czesc

mialem umowiony nocleg na 4-7 pazdziernika w nyc u kumpla rodzinku rodzinka sie w ostatniej chwili wycofala i nie mam zbytnio co z soba zrobic w nyc w te dni , gdzie proponujecie mis ie zatrzymac na te dni by bylo tanio i bezpiecznie i najlepiej w centrum? ( hostele?) jade sam wiec boje sie w nich o bezpieczenstwo, inna sprawa ile moge maxymalnie dni spedzic w poczekalni na lotnisko kennediego w nyc? czy jest jakis czas po ktorym by mnie mogli wyzucic?:D bo awaryjnbie musze gdzies te dni spedzic na na hotel mnie niestac;/ jestem w totalnej kropce, i ile kosztuje przechowalnia bagarzy na lotnisku JFK? ktos wie?

dziekuje za pomoc i przepraszam za moje pisamo ale spiesze sie i jestem bardzo zdenerwowany tym wszyskim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sluchajcie zalezalo by mi koniecznie by hostel byl blizko stacji greyhounda na manhattanie, pytanie z innej beczki czego unikac a na co zwracac uwage beda w nyc? czy manhattan jest bezpieczny noca? wiem ze metro to najbezpieczniejszych noca nie nalezy czy macie jakies inne rady? bede podrozowac sam wiec niebezpieczenstwo czeka mnie podwojne, mam nadizeje ze dam rade

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hostel o ktorym mowie jest kawalek drogi od Manhattanu (103rd), ale tuz obok jest stacja metra , kazda z linii tam dostepnych dojedziesz na M bardzo szybko.

Jesli chodzi o bezpieczenstwo w nocy - najpierw jezdzilismy we czworke, potem we dwoch, najpozniej w okolichach 11-12 pm, nigdy nie mielismy problemow. Ale wiadomo - NY, lepiej na siebie uwazac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...