Skocz do zawartości

Co zwiedzać - Kalifornia, Nevada


Jarek1122

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. :)

Mam takie pytanko:

Co mozna pozwiedzać w Kalifornii i w stanie Nevada.

W Kalifornii będe na pewno mieszkał w Long Beach wiec stąd bedą wypady, a w Newadzie bede w Las Vegas. ;)

Co do Kalifornii to mniej wiecej wiem co można zobaczyć, ale w okolicach Las Vegas to już w ogole nie wiem.

Wszedzie bede po miesiącu.

Może są jakieś ciekawe ksiązki z którymi warto sie zapoznać ? :lol:

Czekam na rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam pascal "USA czesc zachodnia". ostrzegam - nie ma obrazkow - co najwyzej mapka orientacyjna, ale informacje sa za to cacy! ;-) opisuja zawsze wiekszosc lokalnych atrakcji w regionie, a jak juz cos opisuja, to zazwyczaj bardzo dokladnie - z nr telefonow, dojazdem i orientacyjne koszty tez podaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam pascal "USA czesc zachodnia".  ostrzegam - nie ma obrazkow - co najwyzej mapka orientacyjna, ale informacje sa za to cacy! ;-) opisuja zawsze wiekszosc lokalnych atrakcji w regionie, a jak juz cos opisuja, to zazwyczaj bardzo dokladnie - z nr telefonow, dojazdem  i orientacyjne koszty tez podaja.

OK dzięki. :)

W takim razie jutro wybieram sie do Empiku zobacze co tam mają ciekawego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bede upierdliwy i zachece Cie do zapoznania sie z nastepujacymi stronami: http://www.travelnevada.com/ oraz http://www.visitcalifornia.com/state/touri...ur_homepage.jsp ;)

Ich zaleta jest mozliwosc zamowienia do domu bezplatnych broszur/opracowan na temat danego stanu. Pojdzmy na kompromis... moga byc one dodatkiem do rzeczywiscie swietnego przewodnika "Pascala", sa w nich mapki roznej masci. Zreszta na samych stronach mozna znalezc cenne informacje. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...

hej,nie wiem czy juz byles w tej Kalifornii czy nie,ale jesli jestes jeszcze gdzies tam to musisz odwiedzic San Diego,przede wszystkim trzeba jechac do tzw starego miasta,od ktorego w ogole San Diego powstalo-taka meksykanska dzielnica,po prostu piekna,a poza tym rowniez Balboa Park,jak z obrazka-sa tam muzea ktore mozna zwiedzac for free,a takze polecam Cheescake Faktory,nie pamietam adresu ale moze jakos ci sie uda tam dotrzec bo w sumie San Diego jest olbrzymie i tez piekne,to taka restauracja gdzie maja chyba z 30 roznych odmian sernikow i inne pysznosci,palce lizac

jesli chodzi o Las Vegas,to tam sa w sumie kasyna wiec nie ma tak za bardzo poleca cos innego,chyba ze lubisz zakupy-to maja najlepsze mall w jakim kiedykolwiek bylam-a bylam we wielu,jest ono gdzies na obrzezach miasta,w sumie to chyba outlet,nawet nie mall bo wszystko jest za polowe ceny i masz chyba z 200sklepow pod jednym dachem-jak dla dziewczyny-to raj na ziemi

pozdrawiam

marta :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...