Skocz do zawartości

zmiana miejsca pracy


Rekomendowane odpowiedzi

powiedzcie mi prosze jak to jest z ewentualna zmiana miejsca pracy,

nie zamierzam sie pokazywac u pracodawcy z ktorym podpisalem umowe,a poleciec do innego stanu.

jesli on nie bedzie mial zadnych pretensji to czy moge miec jakies problemy?

jak to zalatwic by bylo wszystko ok i zeby nikt nie postanowil mnie wiecej do usa niewpuszczac.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze byc roznie. Ja zawsze zmienialem miejsce pracy i sie tym nie przejmowalem. Ale znajomi pojechali kiedys w inne miejsce i tam postanowili ich sprawdzic czy nie powinni pracowac w innym miejscu. Niestety okazalo sie, ze ich pracodawca (ten do ktorego powinni jechac) zaczal juz wydzwaniac do fundacji, gdzie sa jego pracownicy. No i kazali im tam jechac. Ogolnie to byl chyba pech po prostu, bo po pierwsze raczej pracodawcy nie wydzwaniaja do fundacji, po drugie Ci u ktorych chcesz pracowac nie dzwonia do fundacji :lol: (najczesciej nie wiedza jak to jest i po prostu przyjmuja do pracy bez pytania). Nie wiem co grozi za niestawienie sie do pierwszej pracy. Fundacje gro?ą, ?e mogą wnieśa o cofniecie wizy, ale nie chce mi sie wierzya. Wydaje mi sie, ze moze na nastepny rok bedzie trzeba zmienic fundacje bo ta Cie juz nie przyjmie i tyle. :o W kazdym razie ja 2 razy nie stawilem sie w zakontraktowane miejsce i nie mialem najmniejszego klopotu. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce nic mieszaa ale dam sobie reke uciąa, ze czyta3am gdzieś o watowiczach którzy polecieli do innego stanu, ni? ten w którym mieli pracodawce i ich zawrócili z lotniska.

Moze wiec lepiej lea tam gdzie masz a potem sie przemieszczaj...

Pozdr.

Ewa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Evrin masz racje, a wiesz dlaczego? Bo od tego roku sprawdzaja miejsce pracy (na DS), i port lotniczy. Wiec jak mam pracodawce w NY to jakim trafem laduje w LA?:lol: Ponoc miejsce ladowania jest na wizie, ale radze zapytac tych, co juz maja wize.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Evrin masz racje, a wiesz dlaczego? Bo od tego roku sprawdzaja miejsce pracy (na DS), i port lotniczy. Wiec jak mam pracodawce w NY to jakim trafem laduje w LA?:lol: Ponoc miejsce ladowania jest na wizie, ale radze zapytac tych, co juz maja wize.

to nie jest tak - jest cos takiego jak "port of entry" w systemie SEVIS. Wiec jesli jedziesz do Nowego Jorku a ladujesz w Denver to urzednik moze sie zdziwic i Cie zawrocic... a to nie jest przyjemne.

F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...