Skocz do zawartości

Gwiazdki na wizie- od czego zalezy ich liczba???


Supmar

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie jak w temacie :?: :?: :?:

Nie chodzi mi o domysly co moze oznaczac dana liczba gwiazdek :!:

Jesli ktos konkretnie wie prosze o odpowiedz :?: :?: :?:

Np. ja mam 1 a kumpel ma 2, jedziemy razem, w to samo miejsce, bylismy nawet u tego samego konsula???

Od czego zalezy ta liczba gwiazdek :?:

i jakie ewentualnie niesie za soba konsekwencje :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza wiza mojego męża miała jedną gwiazdkę. Dostał ją wtedy tylko na pół roku. Później starał się o drugą i dostał na 10 lat i wtedy miał 2 gwiazdki pod zdjęciem. Podobnie było z moim synem. Pierwszą wizę miał z jedną dwiazdką na 10 lat, potem mu ją bezpodstawnie anulowali i po odwołaniu się mojej rodziny z USA dostał drugą wizę też na 10 lat i miała ona 2 gwiazdki. Zaobserwowałam (przynajmniej w naszym wypadku), że liczba gwiazdek zależała od kolejnej wizy. Pierwsza wiza - jedna gwizadka, druga wiza - dwie gwiazdki. To są tylko moje przypuszczenia. Napiszcie, czy u Was było podobnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę aby, tak właśnie było...otóż mam ** dwie cudowne gwiazdeczki, starałam sie pierwszy (i ostatni pewnie) raz-wiza na 10 lat.

I pewnie nikt do końca nie wie, za co, komu i ile tajemniczych gwiazdeczek wbiją pod zdjęciem ;)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...