Skocz do zawartości

us army


Rekomendowane odpowiedzi

Do US Army może wstąpić każdy człowiek przebywający na terenie Stanów Zjedoczonych, niezależnie od rodzaju wizy jaką posiada i tego czy jest tam legalnie czy nie. Podpisujac z armią kontrakt na 5 lat, po wywiązaniu się z niego otrzymasz obywatelstwo. Musisz mieć jednak na uwadze, że wylądujesz w Iraku, Afghanistanie albo innym z kilkudziesięciu miejsc w jakich udział bierą Amerykanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do US Army może wstąpić każdy człowiek przebywający na terenie Stanów Zjedoczonych, niezależnie od rodzaju wizy jaką posiada i tego czy jest tam legalnie czy nie. Podpisujac z armią kontrakt na 5 lat, po wywiązaniu się z niego otrzymasz obywatelstwo. Musisz mieć jednak na uwadze, że wylądujesz w Iraku, Afghanistanie albo innym z kilkudziesięciu miejsc w jakich udział bierą Amerykanie.

dzięki, jeżeli masz jakieś dodatkowe info, więcej sczegułów etc to poproszę. Bardzo chętnie pojadę zobaczyć kawałek świata, robiłem to w Polskim Wojsku, mogę w usarmy, w zasadzie to bardziej mi właśnie na tym zależy niż na obywatelstwie i GC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

To nie prawda ze mozna isc do armi usa, a tym bardziej ze mozna otrzymac obywatelstwo. Do armi i national guard biora tylko rezydentow i obywateli wiec przestan macic ludziom w glowie ta sama nieprawdziwa informacja w roznych watkach. Nawet w linkach podanych przez ciebie mozna to wyczytac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
To nie prawda ze mozna isc do armi usa, a tym bardziej ze mozna otrzymac obywatelstwo. Do armi i national guard biora tylko rezydentow i obywateli wiec przestan macic ludziom w glowie ta sama nieprawdziwa informacja w roznych watkach. Nawet w linkach podanych przez ciebie mozna to wyczytac.

To prawda, bylem w biurze rekrutacyjenym, trzeba byc przynajmniej prmanent resident. P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy później...

Witajcie.

Dzwoniłem właśnie do ambasady i to co mi powiedzieli nie nastraja mnie optymistycznie.

Podczas wcześniejszej rozmowy online na www.goarmy.com facio powiedział że nie ma problemu tylko musze mieć zieloną albo coś podobnego w formie :D

A ambasada powiedziała że to nie tak prosto bo muszę dostać wize imigracyjną z pozwoleniem na pracę.

No i znowu jestem w kropce.

Miałem nadzieję że da się u nich załatwić coś w rodzaju warunkowej zielonej ale nie ma czegoś takiego.

Jak ktoś wpadnie na jakiś pomysł to proszę o kontakt, będę dozgonnie wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...