Skocz do zawartości

Deklaracje celne i wizowe


Rekomendowane odpowiedzi

W 2003 lecialem do Chicago z Krakowa i w samolocie stewardesy rozdawy 2 formularze do wypelnienia. Chyba sie nazywaly tak jak napisalem w temacie. Chcialbym sie dowiedziec czy nadal cos takiego jest i czy ewentualnie moglbym rzucic na nie okiem. Mialbym jeszcze kilka pytan tylko musialbym zobaczyc co sie w ktorym wpisuje. Prosze o odpowiedzi.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam te druczki...wzielam sobie dodatkowe bo zle wyplenialm i zostawilam zeby wiedizec co i jak postaram sie zeskanowac i wyslac ci podaj emaila..tylko nie dzis bo jestem bardzo zajeta wlasnie tymi papierami roznymi do usa..jak znajde chwilke to ci podesle..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.family name

2.first (given)name

3.birth date (day/mo/yr)

4.country of citizenship

5.sex(male or famale)

6.passport number

7.arline and flight number

8.country where you live

9.city where you boarded

10.city where visa was issued

11.date issued(day/mo/yr)

12.address while in the US(number and street)

13.city and state

14.family name

15.first (given ) name

16birth date

17. country of citizenship

wypislaam wam co na takim blankiecie sie wypelnia...przykro mi ale tego drugiego nie mam..ogolnie mowiac to podstawowe dane..pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie juz wiem wszystko na temat pierwszego druczku. DZieki za pomoc. Ten drugi druczek ma kolor niebieski i wlasnie w jakiejs gazetce w samolocie sa przyklady poprawnego wypelniania.

Nie wiem jak wazny jest ten niebieski formularz bo nie jestem pewien czy go ostatnim razem dobrze wypelnilem, zeby nie bylo ze nie prawdziwe informacje podaje. Kawalek bialego to wpinaja do paszpartu, a tamten drugi to pokazalem jakiemus gosciowi, on na niego poapatrzyl i puscil mnie dalej. CZy to wszystko idzie do ich baz danych, archiwum, czy wyrzucaja to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam pojecia gdzie to idzie ale ten bialy(I94) musisz miec ten kawalek co ci przypinaja w drodze powrotnej bo jak go niebedzieszm ial to mozesz miec problemy..a tamten to sie wpisywalo na tym drugim co wwozisz ..czy jakies jedzenie i inne cenne rzeczy itp..chyba nic skomplikowanego i faktycznie ten gosciu go oglada to jest wlasnie deklaracja co wwozisz ze soba..pozdrawiam..jak chcesz go zeskanowany to fdaj emila ale mowie ze slabo wyszlo mi to skanowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...