Skocz do zawartości

Zielona Karta Slub Z Rezydentem


bobot48

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Moja narzeczona od kilku lat ma GC. Co roku latała do USA na 3 miesiące i wracała do Polski. 26 wrzesniu minie 12 miesięcy odkąd nie była w usa. Czy jeżeli poleci na kilka dni przed upływem tego terminu może mieć problemy z tego powodu?

Jeżeli ją wpuszczą to będzie tam 3 tygodnie i wróci znowu do Polski bo w czerwcu 2011 mamy ślub i wtedy byśmy chcieli wyemigrować do USA. Znowu byłby problem zapewne z jej wlotem do USA ale jeżeli by jej się to udało (ja bym wleciał na wizie turystycznej ) to czy gdybyśmy wzięli ślub cywilny w usa to czy długo bym musiał czekać na swoją gc? Czy terminy te wynoszą nawet do kilku lat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze miec problemy z wlotem a wtedy rozmowa bedzie w sadzie aby pozbawic ja rezydencji i GC

moze tez powiedziec ze od tego jest bialy paszport jak chce byc tyle czasu po za USA,bo GC to nie wiza turystczyna

a do Ciebie to na dzien dzisiejszy okres oczekiwania moze wyniesc 2 lata ale ten czas sie zmienia a do tego musisz byc przez caly czas legalnie a to przy turystycznej nie jest takie latwe i proste

pamietaj tez ze nie moze wyjsc ze wjechales na teren USA aby legalizowac pobyt na wizie turystycznej

ps te 2 lata to jak papiery sa dobrze wypelnione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...