Skocz do zawartości

Kilka Pytań Dot. Wizy I Ponownego Wyjazdu Do Usa


erato

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

dostałam wizę na 2 lata, jeden raz juz bylam w usa w grudniu 2008 ( na tydz:), teraz zamierzam wybrac sie w lipcu na wakacje na 2 miesc i tu moje pyt czy są jakieś rodzaje wiz ze względu na ilosc możliwych wyjazdów do usa czy nie ma na to żadnych ograniczen? czy maja coś wspolnego z tym owe tajemnicze gwiazdki?

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestes nowa ale piszemy 1 post-temat taki sam na kazdym forum,nie piszemy tego samego kilka razy

a teraz nie ma latwej odpowiedzi na to pytanie bo mozesz trafic na urzednika ktory powie ze znow masz pobyt na 6 miesiecy-lub tez krocej i nic Ci nie bedzie robic-pytac sie

a moze byc tak ze bedzie duzo pytan za co zyliscie-co robiliscie tyle czasu i co robisz w Polsce ze Was tak stac na taki pobyt

a mowienie ze rodzina Nas trzymala tyle czasu za duzo moze nie dac,ja np nie poznalem zadnej rodziny ktora by tyle kogos trzymala i utrzymywala.Bo moze zachodzic podejrzenie i czasami sluszne ze ktos robil nielegalnie i teraz jak urzednika na lotnisku nie przekonasz o tym to moze byc nie za wesolo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...