Skocz do zawartości

Pytanie O Klamstwo - J1 A Gc


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Jestem au pair i chcialam sie dowiedziec, czy zostanie mi wybaczone przez urzad imigracyjny ponizsze klamstwo:

Mianowicie chce wyjsc za maz w lipcu, ale nie powiadamiac o tym mojej host family ani agencji

i wypelnic wszystkie papiery oraz wyslac je do immigration office a potem byc au apir do konca mojego programu,czyli do polowy pazdziernika..

Mi sie wydaje to skomplikowane i naprawde nie mam pojecia jak na to moze patrzec immigration office...

Bylabym wdzieczna za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moga nie dac Ci GC za tzw malzenstwo na papiery i ze wykorzystalas wize j-1 aby takie cos zrobic i na to sie nastaw .

To tak jak slub na wizie turystycznej i legalizacja pobytu ..ale wystarczy ze bedziesz miala rozmowe np za 2 miesiace od zlozenia papierow i ta wiza J-1 bedzie anulowana po rozmowie jak dostaniesz GC.

pkt 41 przeczytaj dobrze:

http://www.prawoimigracyjneusa.com/pytaniadonas.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za szybka odpowiedz!

Moga nie dac Ci GC za tzw malzenstwo na papiery i ze wykorzystalas wize j-1 aby takie cos zrobic i na to sie nastaw .

To tak jak slub na wizie turystycznej i legalizacja pobytu ..

Tak, wiem, ze tak moze byc..

Ale z tego tytulu, ze pracowalam jako au pair + niepoinformowanie agencji?

Nie beda sie do tego dodatkowo czepiac? Bo wlasnie to jest moja najwieksza watpliwosc....

odnosnie punktu 41.

Uwierz znam go na pamiec i wiem, ze moze byc ciezko...

Ale i tak chce zaryzykowac. Bedziemy potrafili sie obronic esli tylko dojdzie do interview. ( mam taka nadzieje)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...