Skocz do zawartości

Wiza Turystyczna


natalia884

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich czytajacych Mojego Posta :) Otóż mam pewien problem.. Pozniewaz chce za jakis miesiąc okolo 20 listopada jechac do konsulatu w sprawie wizy turystycznej. Chodzi o to ze w tym roku byłam w Usa na work and travel ,ale po 6 tygodniach musialam wrocic do Polski ( babcia zachorowala) i własnie chodzi o to ze w tym roku nie mialam szansy zwiedzic Stanow tak jak planowałam poniewaz musialam wrocic do kraju, i teraz chcialabym pojechac do cioci na czas ferii , na dwa tygodnie w lutym , obecnie zaczełam studia-pierwszy rok i nie mam jeszcze zadnych wpisow i do 20 listopada miec nie bede wiec czy sie do tego nie doczepia? wiec czy lepiej poczekac i przelozyc moj wyjazd na wakacje a po wize starac sie w marcu? Co o tym Myslicie? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 66
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

hmm jesli nie zalezy Ci na tym czy jechac na ferie zimowe czy na wakacje to moze rzeczywiscie lepiej bedzie przelozyc wizyte w konsulacie w momencie jak bedziesz miala choc troche wypelniony indeks

moga sie oczywiscie pojawic pytania o Twoj poprzedni pobyt w ramach J1 i wczesniejszy powrot - ale tutaj doardzalbym szczerosc ;-) w koncu rozne sytuacje sie w zyciu moga zdarzyc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy Mi na tym aby jechac tam na ferie ,ale jezeli to ma miec wplyw na dostanie wizy to bylabym skłonna przełożyc wyjazd...w sumie nie wiem co robic , moze ktos z was byl w takiej sytuacji ze pojechal do konsulatu z indeksem jeszcze bez wpisow..?? hm.. Rademedes co masz na mysli mówiac zebym mowila prawde, o moim szybszym powrocie? moge powiedziec ze sprawy rodzinne mnie sciagnely wczesniej..beda pytali o szczegoły? dzieki za wczesniejszą odpowiedz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dostałam:) wogóle tego dnia wszyscy dostawali. panie poprosiły mnie tylko o formularz dhl i opłate, natomiast pan konsul zapytał tylko czy studiuje ja mu odpowiedzialam ze tak ale dopiero 1 października rozpoczęłam, pokazałam zaświadczenie, pan się uśmiechnął i oznajmił, że dostałam wize.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie ze byl zglaszany, wyjechalam poniewaz dostalam telefon od rodziny ze Moja babcia jest chora i musialam wrocic. Moj pracodawca wiedzial o wszystkim, do organizacji od razu zadzwonilam i powiedzialam ze musiałam natychmiast wrocic. A teraz chce leciec, bo wyjechalam po 6 tygodniach i nawet nic nie zwiedzilam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...