Skocz do zawartości

Praca Po Studiach W Usa


goniasa

Rekomendowane odpowiedzi

witam.. niedługo kończe studia weterynaryjne w wrocławiu i mam zamiar wyjechać do usa... jednak czy moge podjąc tam prace po studiach... czy praca jako weterynarz jest tam opłacalna?? będe wdzięczna za odpowiedz... czy moge szukać pracy przez ogłoszenia z intarnetu i zadzwonić do pracodawcy, jeżeli zgodzi się na zatrudnienie mnie ... czy da mi jakieś oświadczenie że mnie zatrudni abył pokazała ją w ambasadzie... prosze o rada...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.. niedługo kończe studia weterynaryjne w wrocławiu i mam zamiar wyjechać do usa... jednak czy moge podjąc tam prace po studiach...

nie.

. czy moge szukać pracy przez ogłoszenia z intarnetu i zadzwonić do pracodawcy, jeżeli zgodzi się na zatrudnienie mnie ... czy da mi jakieś oświadczenie że mnie zatrudni abył pokazała ją w ambasadzie...

mozesz, natomiast szanse, ze ktokolwiek zachce cie zatrudnic sa zadne.

radze poczytac na poczatek forum, zwlaszcza o sponsorowaniu pracowniczym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No musisz w jakiś sposób zalegalizować pobyt (np. ślub z obywatelem), bo pracodawcy w sponsorowanie to już raczej się nie bawią... A co po zalegalizowaniu? Sam nie wiem jak spojrzą na twoje wykształcenie, może będziesz musiała się dokształcić, ale wydaje mi się że jak udowodnisz że jesteś dobra to zawsze da rade :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sie dobrze tzw sprzedaz to Cie ktos moze wziasc bez doswiadczenia ale jesli ,,,bo teraz na rynku pracy masz tak ze musisz sie czyms wykazac,cos pokazac ze pracowalas i sie znasz na tym...No chyba ze ktos bedzie potrzebowal takich osob jak Ty szybko..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o sponsorowanie bedzie bardzo trudno, i najpierw musisz zdac cala serie trudnych egzaminow:

Most countries require a non-national who holds a veterinary degree to pass a separate licensure exam for foreign graduates prior to practicing veterinary medicine. In the U.S., for example, the Educational Commission for Foreign Veterinary Graduates (ECFVG) administers a four-step examination which is accepted by all American state and territorial veterinary licensing boards, the U.S. federal government, and the District of Columbia.[8]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...