Skocz do zawartości

Opłata Wizowa Pilne!


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam taki problem. Umawialem sie na rozmowe 18 marca uprzejma Pani poinformowala mnie ze opłata wizowa wynosi 510.90 rozmowe mam wyznaczona na 9 kwietnia. W tym czasie opłata spadła do 458 zl z groszami z czego sie nie zmiernie ucieszylem ale teraz patrze ze opłata z dniem 2 kwietnia ma znowu wzrosnąć. I teraz moje pytanie jaka kwote mam wplacic ta z dnia kiedy sie umawialem czy moge ta 458 jeszcze przed podwyzka bo chce to zrobic jutro (czyli 1 kwietnia). Prosze o pilna pomoc bo moze sie wydac glupie ale nie wiem co zrobic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie takie jasne i oczywiste,aby sie nie okazalo ze bedziesz musial doplacic do tej rozmowy...

Nie bedzie musial. W Krakowie w pazdzierniku sprawdzali tylko daty wplaty, akurat tez bylo dwa dni po zmianie wysokosci oplaty. Nikt nie doplacal. Gdyby kazali doplacac to logicznym jest ze musieliby rowniez zwracac pieniadze w przypadku zmiany oplaty w dol. Lojalny sojusznik tak nie postepuje. :)

Doplacali roznice tylko Ci, ktorzy wplacili "stara" kwote np. we wtorek a nowa oplata obowiazywala od poniedzialku. Zawsze przed wplaceniem powinno sie sprawdzic jaka jest aktualna sytuacja z "konsularnym przelicznikiem" USD na PLN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...