Skocz do zawartości

Pomoc!znajdowanie Osob W Usa


Lesia

Rekomendowane odpowiedzi

WItam serdecznie wszystkich! Jest to mój pierwszy post choc jestem z wami juz bardzo długo i wiem ze jestescie w stanie pomóc we wszystkim :-) Mianowicie mam do was pytanie, czy jest jakas stronka na której mogłabym znalezc osobe. Wiem ze kiedys ktos podawal stronke taka jakby ksiazka telefoniczna,na ktorej był rowniez widoczny adres. Wlasnie sie dowiedzialam ze moja babcia ma kuzyna ktory mieszka w USA i chcialabym go odnalezc lub chocby jego dzieci. W niedlugim czasie ma sie dowiedziec dokladnie gdzie on mieszka wiec moze z wyszukaniem jego kontaktu bedzie łatwiejsze. Wiec z góry bardzo dziekuje za pomoc.

POzdrawiam ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lesia pamietaj o 1 sprawie,bywa czasami tak ze napiszesz list lub tez zadzwonisz a ten ktos nie bedzie chcial miec z Toba (lub z Twoja rodzina)nic wspolnego z roznych przyczyn co nie oznacza ze w Twoim przypadku tak bedzie,zycze Ci abys mogla nawiazac kontakt i utrzymac go.

np tutaj mozesz takie cos znalesc:

http://www.whitepages.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o co za szybka reakcja, szybka pomoc ;-) Żle sie w pierwszym poście wyraziłam, to ja nie chce go odnaleźć a moja babcia. Choc milo by bylo miec kogos w USA ;-) Jak narazie znam tylko nazwisko wiec to za malo zebym konkretnie znalazla osobe szukana. Sly6 mysle ze jakbym odnalazla tego kuzyna babci to on by sie ucieszył, bo (niestety dzis poznałam skrot tej histori) jak wiem jest to osba juz wiekowa i był z nią bardzo zawiazany i dowiedzialam sie ze jak wyjezdzaj chyba razem z bratem (ktory juz nie zyje) to chcial ja zabrac ze soba, ale niestety były osoby ktore nie zgodzily sie na to ( a szkoda bo moze moje dream about USA by się spełniło) ;-) Jak beda jakies wyniki mojego poszukiwania to napewno się z wami nimi podziele. WIELKIE DZIEKI ZA POMOC!! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...