Skocz do zawartości

Zaswiadczenie O Niekaralnosci


marta1986

Rekomendowane odpowiedzi

hej! mam pytanie !dostalam pakiet informacyjny z ambasady z dalszymi instrukcjami do wizy k1. Jeżeli chodzi o zaswiadczenie o niekaralnosci to czy ono musi byc z warszawy???ja mam z mojego miasta na warszawskim druku. wszystko takie samo tylko podbite przez punkt krajowego rejestru karnego w miescie x. czy ono moze byc??czy musze na nowo wysylac druk do warszawy??jezeli tak to ile to trwa??jak dlugo bede czekac?? czy moze lepiej jechac osobiscie do wawy i zalatwic to na miejscu???i jeszcze jedno odnosnie aktu urodzenia slyszalam ze ma to byc ZUPELNY ODPIS AKTU URODZENIA??ja mam SKROCONY ODPIS?? co to za roznica i gdzie ja moge dostac ten zupelny??prosze o pomoc pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zupelny odpis dostaniesz w USC odpowiednim do miejsca urodzenia. Ja musialam po to jechac 2 godziny...

Ja tez mialam zasw. o niekaralnosci z innego miasta, ale nie zycze nikomu takiej nerwowki, przez jaka ja przechodzilam na miejscu, czy moja petycja nie zostanie odrzucona. Mozesz sprobowac, moze akurat sie uda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potrzebny jest zupelny odpis aktu urodzenia, skroconego ci nie przyjma

zobacz tu: http://polish.poland.usembassy.gov/poland-...ist_fiance.html

w USC jest zawsze do wyboru, na zupelnym jest wiecej info

i zrob ksero na wizyte w konsulacie, w USA przyda ci sie oryginal

A robilas juz badania lekarskie? jesli nie to zrob w polsce szczepienia, ale na osobnym swistku, nie do koperty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...