Skocz do zawartości

bledne przyporzadkowanie do sekcji 212


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Otoz wrocilam dzisiaj z ambasady i dowiedzialam sie, ze mam blad na wizie J1 na ktorej to bylam przyporzadkowana do tej sekcji. Otoz nie jestem przyporzadkowana do 212 e :lol:

Liczy sie moj DS 2019 wystawiony na okres 18 miesiecy na ktorym nie bylam przyporzadkowana. Nie moga mi tego bledu ''technicznie'' poprawic wiec moj kochany DS jest teraz usilnie strzezony przeze mnie.

Jeszcze nigdy nie cieszylam sie tak z bledu :smt041

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Otoz wrocilam dzisiaj z ambasady i dowiedzialam sie, ze mam blad na wizie J1 na ktorej to bylam przyporzadkowana do tej sekcji. Otoz nie jestem przyporzadkowana do 212 e :lol:  

Liczy sie moj DS 2019 wystawiony na okres 18 miesiecy na ktorym nie bylam przyporzadkowana. Nie moga mi tego bledu ''technicznie'' poprawic wiec moj kochany DS jest teraz usilnie strzezony przeze mnie.

Jeszcze nigdy nie cieszylam sie tak z bledu  :smt041  

pozdrawiam

Justiki, ja tez sie ciesze i milo, ze sie tym z nami podzielilas - teraz wiadomo na pewno CO jest nadrzedne a co podrzedne wobec siebie. :D

Gratulacje, powodzenia w staraniach o GC i pozdrowienia! :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chomik dziekuje za pozdrowienia, pewie wkrotce sie tez odezwe podzielic doswiadczeniami zwiazanymi odnosnie zielonej karty. Do rozmowy jeszcze troszke, ale ile jeszcze mnie czeka. Takze tylko czekaj :lol:

pozdrawiam,

Justiki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...