Skocz do zawartości

Bierzecie komórke do Stanów??


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 53
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
Jak to jest... Czy w Stanach są karty do komórek takie jak pop czy simplus?

Czesc!

Kozak z Ciebie :D wiec zajrzyj do archiwum, bo ten temat byl jednym z najczesciej poruszanych na naszym Forum. :D

Zreszta - tu masz cos na poczatek: http://www.usa.info.pl/board/index.php?showtopic=201 , http://www.usa.info.pl/board/index.php?showtopic=701 , http://www.usa.info.pl/board/index.php?showtopic=167 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja Ci powiem tyle,ze nie pope3nie wiecej tego b3edu,by nie zabraa ze sobą mobile phone do USA....

ca3e zesz3e wakacje ?a3owa3am,ze nie zabra3am ze sobe tego telefonu.Ja równie? mam pop'a.Na szczeście nie ma to jak przyjaciele,ktorzy u?yczali mi swoich telefonów,bym mog3a poesemesowaa z domem w Krakowie.

Tzn ja wysy3a3am sms-y z netu,wchodząc na strone idei,ale gdybym wzie3a telefon- oni mogliby do mnie pisac.Do mnie,a nie do mnie,ale poprzez telefony moich znajomych w Stanach;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierz fonik zawsze sie przyda!

Simplus mi działał na zachodzie, ale łapał tylko 2 sieci a jest tam około 6.

Czasem miałem gorszy zasięg w tym samym miejscu z kolegą który miał w sieci amerykanskiej. Tylko smsy !!! Rozmowy sa bardzo drogie. W tym roku simplus za sms wyslany z zagranicy bierze jak sie nie myle 1,45 zł. Miałem na koncie ponad 300 zł na 4 miesiące, to starczyło, nawet wróciłem z kontem na jakieś 170 zł. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i jeszcze nie ma raczej szansy przełożyć karty SIM z Polskiej siecie do Amerykanskiego telefonu :-/ oni tam nie mają miejsca na takie coś , jak karta SIM, mają jakiś inny system, karty chipowe czy coś w tym stylu.

No i jeszcze wazna sprawa, ale chyba o tym wiecie , że komóreczka zabrana do USA musi działać w 3 zakresach :

Sieci EGSM 900,

GSM 1800 i

GSM 1900

bo bez tego to nie ma co jej tam zabierać, no chyba, że będzie działać jako budzik :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest... Czy w stanach są karty do komórek takie jak pop czy simplus?

DO ADMINISTRATORA :!:

A może by tak tematy o "Komórkach" = "Mobile-Phone" a.k.a. "Cellular-Phone" przenosić do jednego (głównego) tematu :!: :!: :!:

Tego rodzaju pytania powtarzają się w kółko na wszelkiego rodzaju forach dotyczących kraju za Wielką Wodą :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Widocznie przeoczyłeś burzliwą dyskusje, jaki jest "pruuund" w amerykańskim gniazdku :wink: :)

W US , w ścianie znajdziesz 120 Volt 60 Hz :!:

Masz pięć wyjść :!:

1. Jeżeli twoja "ładowarka" akceptuje 120 do 240 volt , to potrzebujesz tylko przejściówkę (dwa płaskie 'bolce').

2. Możesz kupić sobie nową "ładowarkę" :!:

3. Możesz kupić Inverter 120V > 220V :!:

4. Możesz kupić nowy telefon :!:

5. Możesz zrezygnować z powyższego :wink: i pisać listy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widocznie przeoczyłeś burzliwą dyskusje, jaki jest "pruuund" w amerykańskim gniazdku    

Nie -łeś tylko -łaś, wypraszam sobie :wink: :smt061

1. Jeżeli twoja "ładowarka" akceptuje 120 do 240 volt , to potrzebujesz tylko przejściówkę (dwa płaskie 'bolce').  

Na ładowarce jest napisane 230V ~ 50/60Hz 0,3A.. Obawiam sie, ze to nie oznacza nic dobrego.. :D Przejsciowke mam, byla przy jakims radiu..

3. Możesz kupić Inverter 120V > 220V

Ile kosztuje taka przyjemnosc i gdzie mozna to nabyc? :)

Dzieki za odpowiedz, pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...